Превью "Ядерне безумство. Історія Карибської кризи" - Фото №1

Ядерне безумство. Історія Карибської кризи

Безкоштовна доставка
350 грн
Кількість сторінок
368
Видавництво
Обкладинка
Тверда
Рік видання
2022
Мова
Українська
Розмір
150x220 мм
Вага
408 г
Ілюстрації
Без ілюстрацій
Тип книжки
Паперова
Тип паперу
Офсетний
ISBN
978-617-15-1211-5
Штрихкод
9786171512115
Артикул
053179516876
350 грн

Про книжку

Кінець холодної війни понад 30 років тому завершив найнебезпечніший період в історії людства, відсунувши загрозу ядерної війни та катастрофи. Тоді світові держави ухвалили надважливе рішення — зменшити ядерний потенціал. Однак 2022 року дипломатичні досягнення світової безпеки були анульовані через повномасштабне російське вторгнення на територію України. РФ оголосила про підвищений рівень готовності своїх ядерних сил. У відповідь уряди США та Великої Британії публічно пригрозили, що блискавично зреагують у разі застосування ядерної зброї в Україні або поза її межами.

Світ балансує на порозі нової атомної ери. Щоб зрозуміти всі можливі наслідки й запобігти глобальній катастрофі, ми маємо вивчити уроки найнебезпечнішого періоду холодної війни — Карибської кризи. Спираючись на низку радянських архівних джерел, раніше засекречених документів КДБ та нотаток Білого дому, Сергій Плохій підіймає завісу над тим, що відбувалося 60 років тому, і дає змогу переосмислити сьогоднішні події, щоб уникнути фатального для всього світу ядерного безумства.

Про автора

Сергій Плохій
Сергій Плохій — український та американський історик, професор катедри української історії в Гарвардському університеті, директор Гарвардського українського наукового інституту. Один з провідних спеціалістів з історії Східної Європи та член Українського ПЕН. Автор більше десятка книг з історії України та Східної Європи. Входить до складу наукової ради Українського історичного журналу. Лауреат Національної премії України імені Тараса Шевченка (2018). Сергій Плохій працює над дослідженням ранньомодерної та модерної історії України та Східної Європи, а також політичної та культурної історії Холодної війни. До цієї категорії, зокрема, входять різноманітні дослідження з історії слов'янських народів й політика папства щодо українських земель.