Превью "Три товариші" - Фото №1

Три товариші

Drei Kameraden

Немає на полицях

Кількість сторінок
416
Видавництво
Обкладинка
Тверда
Рік видання
2023
Мова
Українська
Розмір
207x135x35 мм
Вага
371 г
Перекладач
Аркадій Плют, Микола Дятленко
Ілюстрації
Без ілюстрацій
Тип книжки
Паперова
Тип паперу
Офсетний
ISBN
978-617-12-3202-0
Штрихкод
9786171232020
Артикул
531652726752

Немає на полицях

Про книжку

«Три товариші» — роман, що належить до золотого фонду світової літератури ХХ століття, шедевр німецької класики, перекладений багатьма мовами та майстерно перенесений кінорежисерами на екрани, входить до трилогії романів Ремарка про трагедію «втраченого покоління» — молодих людей, які стали жертвами страшної й жорстокої Першої світової війни.

Міцна дружба, справжня любов і щира радість від простого «бути» — це те, чим живуть герої Ремарка. Свята і будні — все їхнє існування затьмарене трагедією «втраченого покоління»: жахлива і безглузда війна назавжди лишила слід у їхніх головах, у їхніх серцях і долях. Проте три товариші, які пройшли страшними стежками Першої світової, таки знаходять у собі сили й сміливість жити далі й насолоджуватися тим, що дарує новий день.

Роберт, Отто, Готфрід і прекрасна Пат — їхні долі сплелися на сторінках роману. Справжня чоловіча дружба, шалена любов, щастя від кожного прожитого дня і жах від вимушеної трагічної розлуки…

Про автора

Еріх Марія Ремарк
Еріх Марія Ремарк — один з найвідоміших письменників XX століття. Автор таких романів як «На Західному фронті без змін», «Три товариші», «Тріумфальна арка» і «Чорний обеліск». Одна з культових постатей літературної течії «втраченого покоління. В юності автор захоплювався творами Томаса Манна, Стефана Цвейга та Йоганна Вольфґанґа Ґете. У віці 17 років сам спробував писати та став учасником літературного «Гуртка мрій». 21 листопада 1916 року був призваний до війська, а 17 червня 1917 року його направили на Західний фронт. Молодий письменник отримав поранення в шию, праву руку та ліву ногу, через що решту війни провів у німецькому військовому госпіталі. Ці події стали основною роману «На Західному фронті без змін», який вийшов друком у 1929 році. Твір екранізували в Голлівуді (1930) та номінували на Нобелівську премію, але через спротив націонал-соціалістів він не отримав її. Втік з Німеччини до Швейцарії напередодні Другої Світової війни. Помер у 1970 в Швейцарії.