Превью "Фрукти проти овочів. Чому кавун - не ягода, а томат - це фрукт" - Фото №1

Фрукти проти овочів. Чому кавун - не ягода, а томат - це фрукт

Немає на полицях

Кількість сторінок
224
Видавництво
Обкладинка
М'яка з клапанами
Вік
13-17 років
Рік видання
2020
Мова
Українська
Розмір
130x200x10 мм
Вага
300 г
Ілюстрації
Кольорові
Тип книжки
Паперова
Тип паперу
Офсетний
ISBN
978-617-7960-06-4
Штрихкод
9786177960064
Артикул
360192045042

Немає на полицях

Про книжку

Перці й помідори — не овочі. Гречка — горішок. Вишня — не ягода.

Усе своє життя, успішно проігнорувавши ботаніку, ми керуємося лише одним простим (і хибним) правилом: солодке — фрукт, а все решта — овочі. Насправді це так не працює. У книжці «Фрукти проти овочів» ботанік, музейник та автор блогу «Довколаботаніка» Олексій Коваленко розповість справжню історію продуктів, які ми щодня бачимо на кухні та в супермаркеті, а ще навчить відрізняти овоч від фрукта, горіх — від горішка, а кавун — від ягоди. У книжці Олексій пояснить, хто намагався лікувати огірками безпліддя та укуси скорпіонів, як салату приписали здібності впливати на чоловічу потенцію, звідки примандрував до нас буряк та як приготувати каштани в домашніх умовах і не рознести квартиру на шматки.

Перед вами — не збірник рецептів і навіть не підручник з ботаніки, книжка Олексія Коваленка — це реальна та дотепна історія найзвичайнісіньких овочів і фруктів: від особливостей їхньої ДНК та селекції до найдивніших міфів і кулінарних лайфхаків.

Олексій Коваленко працює в Національному науковоприродничому музеї НАН України, де займається науковими дослідженнями, проводить лекторії та освітні інтерактивні програми. У вільний від роботи час активно популяризує ботаніку — веде блог і Youtubeканал «Довколаботаніка», сторінку «Ботанік у кедах», пише для фейсбуксторінки природничого музею, де розповідає про плазунів, яблука, мінерали й динозаврів, та низки інших науковопопулярних платформ.
Стати ботаніком Олексій вирішив ще у 6му класі і відтоді своєї думки не змінював. «Вивчення рослин та щире захоплення ними — це одна з тих речей, які врятують світ. І як написано на моєму фамільному гербі “Не будь злюкою — вивчай ботаніку!”» — посміхається Олексій.

Про автора