Спекотне літо Нормандії, холодна зима України
270 грн
для передплатників MEGOGO
Про книжку
Лілі скоро вісімнадцять, Амадею — чи не удвічі більше. Вона талановита співачка, він — відомий актор. Вони зустрілися на березі океану, і ця зустріч змінила життя їх обох. Батько Лілі — проти їхнього весілля. Але чому дівчина в усьому йому підкоряється, що він робить такого, що змушує її бути в батькових руках слухняною маріонеткою?
Нуся мріє про сцену, про можливість виступати перед публікою. Проте в’язницею для неї стали лікарняні стіни. Єдина розрада — вірші, які Нуся потайки записує у блокноті.
Одного дня батько купує для Лілі улюблене дзеркало Соломії Крушельницької. Дівчина часто малює на ньому три квітки лілії на одному стеблі. Але яка таємниця пов’язує цих трьох жінок? Може, саме три квітки є ключем до розгадки дуже непростої особистої історії.
Категорії
Про автора

Олена Чернінька
2 книжки
Письменниця, фотохудожниця, кліпмейкерка, відеографка, журналістка, віднедавна почала займатись живописом. Життєве кредо — «Carpe Diem». Починаючи з дитинства, любов до мистецтва прогресувала з року в рік у всіх напрямках. Музика, література, хореографія, живопис, фотографія... Усе це створило яскравий міксовий антураж та наклало певний відбиток у подальшому інтелектуальному та творчому розвитку.
Народилась в мистецькій родині музикантів, художників і акторів, та по сьогоднішній день гармонійно живе у світі богемної атмосфери. Олена Чернінька закінчила Львівську комерційну академію, а згодом — ЛНУ ім. І.Франка. У кожній людині, на яку дивиться через об´єктив фото- чи відеокамери, вбачає героя чи героїню ймовірної книги, картини, кінострічки.
Авторка та співавторка книг: «Хутір розбещених душ», «Вілла «Райські пташки»», «Колись давно, як ще дерева говорили…» (літературна агенція «Піраміда»), «Реанімація або Легіон А», «Жіночі груди. Пристрасть та біль» (видавництво Саміт-книга), «Львів. Пані. Панянки», «Львів. Спогади. Кохання», «Львів. Кам’яниці. Шоколад», «Львів. Пристрасті. Таємниці» (КСД), «Дан. Варвара і варвари», «Млин звуків» (видавницьво «Картуш»), «Селфі в Парижі», «Лемберґ: мамцю, ну не плач» (Видавництво Старого Лева).