Собор Паризької Богоматері
Немає на полицях
Кількість сторінок
544
Видавництво
Обкладинка
Тверда
Рік видання
2016
Мова
Українська
Розмір
130x200x34 мм
Вага
468 г
Перекладач
Петро Тернюк
Ілюстрації
Без ілюстрацій
Тип книжки
Паперова
Тип паперу
Офсетний
ISBN
978-966-10-4432-5
Штрихкод
9789661044325
Артикул
004430975656
Немає на полицях
Про книжку
Блискучий історичний роман - класика французької і світової літератури. Автор майстерно зображує середньовічний Париж з його сірими, плутаними вуличками, з його жорстоким норовом. Твір наповнений емоціями, стражданнями й вірою, таємницями й символами. Ця книга про кохання трьох чоловіків до однієї жінки. Та кохання це різне: в когось чисте, в когось божевільне, в когось недовговічне. І, безперечно, головним персонажем роману є Собор Паризької Богоматері. Всі події пов’язані з цією непохитною спорудою, це жива істота, що вершить і долі головних героїв.
Категорії
Про автора
Віктор Гюго
2 книжки
Віктор Гюго – французький письменник, драматург, поет, публіцист, громадський діяч та член Французької академії.
Народився Віктор у французькому місті Безансон. Освіту він здобув у Коледжі для дворян у Мадриді. Ще в юному віці він став лавреатом конкурсу літературної академії в Тулузі.
Його дебютна збірка віршів «Оди й різні вірші» вийшла в 1822 році. Вона отримала чимало позитивних відгуків і сподобався навіть королю Людовику XVIII. Через рік він випустив свій перший роман і почав активно створювати п’єси. У 1925 році він отримав орден Почесного легіону.
Найбільш відомим твором Гюго є його роман «Собор Паризької Богоматері», який він видав у 1931 році. Через 10 років він став членом Французької академії.
Тривалий час Гюго займався політичною діяльністю, але після держперевороту 1851 року перебрався до Брюсселю, а потім остаточно перебрався на острів Гернсі. Після краху режиму Наполеона III Гюго повернувся до Парижа. У 1971 році його було обрано до Національної Асамблеї, однак зовсім скоро він склав свої повноваження на знак протесту проти консервативної більшості.
Весь цей час Гюго продовжував писати. Його творчий доробок складає близько десяти романів, п’єс, декількох збірок поезії та есеїв.
Помер Гюго в 1885 році.