Превью "Різдвяні казки" - Фото №1

Різдвяні казки

Немає на полицях

Кількість сторінок
112
Обкладинка
Тверда
Рік видання
2023
Мова
Українська
Розмір
225x280x13 мм
Вага
735 г
Ілюстратор
Наталя Котилевська
Ілюстрації
Кольорові
Тип книжки
Паперова
Тип паперу
Офсетний
ISBN
978-966-10-8742-1
Штрихкод
9789661087421
Артикул
592606075963

Немає на полицях

Про книжку

Книжку склали казки сучасних українських письменників і письменниць, присвячені найулюбленішому святу не лише малечі, а й дорослих — Різдву. Це час, коли всі ми чекаємо справжнього дива — і воно стається: добро неодмінно перемагає, а зло, як би не старалося, не має жодного шансу, доки ми, люди, не піддаємось йому, а плекаємо в своїх душах найпрекрасніше почуття — любов.

Твори, що ввійшли до збірки, стилістично й сюжетно різноманітні — від взорування на найкращі традиції української народної казки до оригінальних творчих експериментів, — і це є запорукою того, що кожен і кожна з наших як маленьких, так і дорослих читачів і читачок зможе знайти собі тут казку до смаку й святкового настрою.

Про авторів

Ірина Феофанова
Ірина Феофанова. Сценаристка, письменниця, драматургиня. Народилася у Києві 1985 року. Заміжня, має донечку. Закінчила Університет внутрішніх справ України за спеціальністю «Психологія». З 2007 року працювала на телебаченні як журналістка та сценаристка, знімала документальні фільми, написала більше двадцяти сценаріїв до фільмів, серіалів та детективів («Чужі помилки» (СТБ), «П’ять років та один день» (СТБ), «Райське місце» (телеканал «Україна»), «Спитайте у осені» (Інтер), «За вітриною» (телеканал «Україна»), «Жіночий лікар» (телеканал «Україна»), «Полонянка» (СТБ) та інші). З початку повномасштабного наступу росії на незалежну Україну Ірина з донечкою були змушені виїхати з Ірпеня, а чоловік зі зброєю у руках з березня 2022 року захищає кордони нашої держави. В евакуації – на заході України, а потім і у Польщі, - Ірина почала писати п’єси та книги. Є авторкою книги "Чужа-своя-рідна" (Видавництво Старого Лева, 2023 рік), це збірка новел про переселенок та біженок, яку Ірина створила у рамках літературної та перекладацької резиденції у Кракові, що фінансується Міністерством культури та національної спадщини Польщі. Написала п'єси «Чужесранка», «Браковані», «Десять кілометрів», сценічні читки котрих відбуваються в українських театрах, а вистава "ВПО" за п'єсою «Війна, кухня і 8 випадкових людей» 27 жовтня 2022 року відкрила 97 театральний сезон Чернігівського драмтеатру імені Т.Г. Шевченко. На даний момент Ірина повернулася з донечкою в Ірпінь, відбудовує пошкоджений росіянами дім і продовжує писати. Основна тема її творчості зараз – проблеми переселенців та біженців, адаптація в умовах війни, життя дружин військовослужбовців і дитячі світлі казки.
Д