Превью "Історія Криму. Коротка оповідь великого шляху" - Фото №1

Історія Криму. Коротка оповідь великого шляху

Безкоштовна доставка
295 грн

266 грн

для передплатників MEGOGO

Кількість сторінок
224
Видавництво
Обкладинка
М'яка з клапанами
Вік
9-12 років, 13-17 років
Рік видання
2024
Мова
Українська
Розмір
130x200x10 мм
Вага
200 г
Ілюстрації
Без ілюстрацій
Тип книжки
Паперова
Тип паперу
Офсетний
ISBN
978-617-8178-25-3
Штрихкод
9786178178253
Артикул
572410914665
295 грн

Про книжку

Від таврів, племінних союзів і перших античних міст до депортацій, репресій та зрештою окупації. Історикиня Гульнара Абдулаєва у своїй книжці змальовує тисячолітню історію Криму — від найдавніших часів і до сьогодні. Вона знайомить нас із кримськими татарами, караїмами й кримчаками, розповідає, ким були уруми та як припинило своє існування Кримське ханство. 

Як Чорне озеро стало Чорним морем, якою мовою говорили корінні народи Криму та які стосунки були між козаками й кримськими татарами? Як росія завойовувала Крим і переписувала історію, вдавалася до терору, голоду, депортації...

Історикиня пише своєрідний життєпис Криму, розповідаючи, яким він був і як ми опинилися саме в цій точці нашої історії.

Про автора

Гульнара Абдулаєва

Гульнара Абдулаєва – історикиня, редакторка та телеведуча кримськотатарського походження. Гульнара народилася в Євпаторії й здобула вищу освіту в Таврійському національному університеті ім. В. Вернадського на історичній спеціальності. Гульнара працювала редакторкою журналу «Індиго», а також була авторкою та ведучою історичного проєкту «Altin devir» на телеканалі ATR.

У 2014 році, після окупації півострова, Гульнара переїхала до Києва. Вона веде активну історичну діяльність, досліджуючи історію кримських татар, а особливо трагічні сторінки його депортації у 1944 році. Гульнара є авторкою багатьох книг про Крим, серед яких «Битви із історії Кримського ханства: Нариси», «Кримські татари. Від етногенезу до державності», «25 відомих кримських татар: від Кримського ханства до сьогодення» та «Історія Криму. Коротка оповідь великого шляху».