Netflix і культура інновацій
Про книжку
До Netflix щороку хоче долучитися безліч фахівців, а вже сформована команда — лояльна, щаслива та ефективна. У Netflix немає чітких правил, проте кожен виконує завдання максимально якісно. Рід Гастінгс та Ерін Маєр проаналізували історію успіху цієї компанії й визначили, чому бізнесів багато, але інноваційними та прогресивними серед них стають одиниці. Секрет Netflix — у людях: уся команда працює злагоджено тільки тоді, коли кожен її учасник почувається комфортно і знає, що він — важливий елемент системи, а не абстрактна робоча одиниця. У цій книжці ви знайдете поради, як створити компанію, у якій хочеться працювати та впроваджувати інновації. Крім того, ви дізнаєтеся про залаштунки роботи в найбільшому стримінговому сервісі, який досягнув неабияких успіхів завдяки унікальній корпоративній культурі.
Категорії
Про автора
Рід Гастінгс
1 книжка
Рід Гастінгс — американський бізнесмен, співзасновник, виконавчий директор і голова Netflix. Меценат і мільярдер. Цікавиться освітою. Входив до Ради правління освіти штату Каліфорнія. Сьогодні виступає за реформу освіти через чартерні школи, які фінансуються державою, але незалежні від державної системи освіти.
Народився в Бостоні, штат Массачусетс. Після закінчення коледжу провів літо на базі морської піхоти Квантіко, проте до Корпусу морської піхоти не вступив. Натомість став волонтером Корусу миру і поїхав викладати математику у Свазіленд. У 1985 році вступив до Стенфордського університету, який закінчив зі ступенем магістра комп’ютерних наук. Перша робота Гастінгса була в Adaptive Technology, де він створив інструмент для налагодження програмного забезпечення.
Проте у 1991 році звільнився, щоб створити власну компанію Pure Software , яка виробляла продукти для усунення несправностей програмного забезпечення. У 1997 році Гастінгс разом із колишнім співробітником Pure Software Марком Рендольфом заснували Netflix, пропонуючи прокат фільмів поштою за фіксованою ставкою. У 2007 році Netflix запустив сервіс для трансляції фільмів і телешоу на комп’ютери.