Превью "Бібліотека Судного дня. 50 книжок: без цензури про справжнє" - Фото №1

Бібліотека Судного дня. 50 книжок: без цензури про справжнє

Bibliothèque de survie

Безкоштовна доставка
359 грн
Кількість сторінок
176
Видавництво
Обкладинка
Тверда
Рік видання
2024
Мова
Українська
Розмір
120x165 мм
Перекладач
Оксана Макарова
Ілюстрації
Без ілюстрацій
Тип книжки
Паперова
Тип паперу
Офсетний
ISBN
978-617-8367-04-6
Штрихкод
9786178367046
Артикул
334064956211
359 грн

Про книжку

Справжню літературу не можна очистити або цензурувати. Найкращі книжки часто непристойні, відразливі, образливі. Вони викривають те, що суспільство старанно приховує, розкривають темні сторони людської природи, показують прекрасне на межі з відразливим. Хороші книжки досліджують межі, виходять за межі і порушують табу. Але передовсім — втручаються в те, що їх не стосується.

У цій книжці Фредерік Беґбедер створює власний літературний пантеон із п’ятдесяти головних книг свого життя. Тут поряд із Філіпом Ротом можна зустріти Сімону де Бовуар, а поруч із Томасом Манном — Андрія Куркова. Це не просто черговий топ найкращих книжок, це справжній маніфест літератури в її найсвітлішій і найтемнішій формі водночас.

Про автора

Фредерік Беґбедер
Фредерік Беґбедер — французький прозаїк, публіцист, літературний критик, редактор, сценарист, актор та режисер. Вважається одним з найцікавіших сучасних письменників Франції. Фредерік Беґбедер народився у передмісті Парижа Неї-сюр-Сен. У 25 років цей юний гуляка Фредерік видає свій перший роман «Спогади неврівноваженого молодика». Відтоді співпрацював з журналами Globe, Elle, Voici, вигадував рекламні слогани для Young and Rubicam, з'являвся на телебаченні (Paris Première), знявся в порнографічному фільмі Estelle Desanges (з участю зірки жанру Естель Дезанж), керував журналом NRV та продовжував писати книги. Після звільнення з Young and Rubicam він написав книгу «99 франків». Фредерік Беґбедер цікавиться рекламою, телебаченням, журналістикою. Веде колонку в виданні «Le Figaro Magazine» з 2010 року. Є засновником літературної премії, яка щорічно присуджується перспективним французьким авторам «Prix de Flore». Разом із Жан-Марі Перьє є співавтор документального фільму про Джерома Селінджера.