Превью "Пацики" - Фото №1

Пацики

Безкоштовна доставка
270 грн

243 грн

для передплатників MEGOGO

Кількість сторінок
312
Обкладинка
Тверда
Рік видання
2021
Мова
Українська
Розмір
130x200x25 мм
Вага
350 г
Ілюстрації
Без ілюстрацій
Тип книжки
Паперова
Тип паперу
Офсетний
ISBN
978-617-7585-90-8
Штрихкод
9786177585908
Артикул
613215186102
270 грн

Про книжку

Ще з часу своєї появи роман «Пацики» одразу здобув культовий статус відвертого літературного свідчення про буремний кінець епохи вісімдесятих і початок дев’яностих на руїнах помираючого «совка». Тут є все, що сором’язливо замовчували тогочасні медіа і що ніколи не звучало на педрадах шкіл, ПТУ чи технікумів: епічні битви «район на район», перші кримінальні досвіди, хлопці й дівчата, які, заледве ступивши на поріг своєї юності, змушені вчитися виживати у цьому жорстокому, майже неконтрольованому хаосі стрімких соціальних і культурних змін, що пророкували близький крах старої системи.

Після першої публікації роману Анатолія Дністрового одразу охрестили «українським Берджесом» – за епічністю, відвертістю, жорстоким реалізмом і правдою життя роман не поступається, а то й перевершує знаменитий «Механічний апельсин», але водночас проза Дністрового є нам набагато ближчою, оскільки написана для нас і про нас свідком тієї непростої, але по-своєму романтичної епохи, яку багато хто з нас запам’ятав на все життя.

Про автора

Анатолій Дністровий

Анатолій Дністровий – справжнє ім'я Анатолій Астаф'єв – український прозаїк, поет, есеїст, художник. Лауреат літературних премій. Член Українського ПЕН-клубу. В різні роки викладав в університетах, працював в журналі "Український тиждень" (керівник спецпроектів, редактор культури). З 2011 року – директор з піару видавництва "Грані-Т". Працює на межі контркультури та міської прози з виразною соціальною та психологічною складовою. Останнім романам притаманна посилена есеїстичність.

Дністровий став відомим широкому загалу читачів передусім своєю молодіжною трилогією – романи "Місто уповільненої дії" (2003), "Пацики" (2005), "Тибет на восьмому поверсі". Іншими складовими творчості є поетичний доробок і чималий корпус есеїстики. Перекладає з німецької, чеської, польської, білоруської мов (Георг Тракль, Йозеф Вайнгебер, Пауль Целан, Готфрід Бенн, Гергард Фріч, Вітезслав Незвал, Алесь Рязанов). Окремі поетичні твори Дністрового перекладали англійською, німецькою, вірменською, білоруською мовами.

У 2013 році дебютував як художник, спершу викладаючи на своїй сторінці у Facebook фотографії картин, а згодом роблячи персональні виставки. На платформі YouTube має персональний канал «Анатолій Дністровий». У травні 2022 року долучився до Сил оборони України. Молодший лейтенант.