Превью "Вступ до психоаналізу. Нові висновки" - Фото №1

Вступ до психоаналізу. Нові висновки

Немає на полицях

Кількість сторінок
552
Обкладинка
Тверда
Рік видання
2021
Мова
Українська
Розмір
150x220x35 мм
Вага
590 г
Перекладач
Петро Таращук
Ілюстрації
Без ілюстрацій
Тип книжки
Паперова
Тип паперу
Газетний
ISBN
978-966-10-6548-1
Штрихкод
9789661065481
Артикул
569945285334

Немає на полицях

Про книжку

"Вступ до психоаналізу" – це не посібник із самовдосконалення, не книжка типу "допоможи собі сам" і навіть не енциклопедія. Це введення до розуміння складних механізмів людської психіки. Читаючи ці лекції, ти справді уявляєш себе студентом початку ХХ століття. Спочатку з недовірою вивчаєш лектора, але з кожним новим заняттям все уважніше поглинаєш його умовиводи і сентенції. І мушу сказати, що Фройд уміє зацікавити. Він доступно пояснює суть несвідомого, що воно приховує і як впливає на нашу свідоме життя.
Автор розділив книгу на 3 частини. У ній йдеться про помилкові дії і наміри, які їх провокують; про сновидіння і їхню символіку; про теорію неврозів і лібідо, Едіповий комплекс та багато іншого.

Про автора

Зиґмунд Фройд

Зиґмунд Фройд (1856-1939) – австрійський невролог і засновник психоаналізу. Фройда справедливо можна назвати найвпливовішим інтелектуальним законодавцем своєї епохи. Створений ним психоаналіз був водночас і теорією людської психіки, і терапією для полегшення її хвороб, і оптикою для інтерпретації культури та суспільства.

Попри неодноразову критику, спроби спростувати роботу Фройда, її чари залишалися потужними і після його смерті, і в сферах, далеких від психології у вузькому розумінні цього терміну. Якщо, як колись стверджував американський соціолог Філіп Ріфф, "психологічна людина" витіснила такі попередні поняття, як політична, релігійна чи економічна людина, як домінуючий образ себе у 20-му столітті, то значною мірою це сталося завдяки силі бачення Фройда і, здавалося б, невичерпності інтелектуальної спадщини, яку він залишив по собі.