Превью "Як ми назвемо цю війну?" - Фото №1

Як ми назвемо цю війну?

Безкоштовна доставка
1100 грн
Кількість сторінок
213
Видавництво
Обкладинка
Тверда
Рік видання
2024
Мова
Українська
Розмір
210x270x220 мм
Вага
1373 г
Ілюстрації
Кольорові
Тип книжки
Паперова
Тип паперу
Крейдований
ISBN
9786178216016
Штрихкод
9786178216016
Артикул
969739918274
1100 грн

Про книжку

«Як ми назвемо цю війну?» — це насичена хроніка двох років українського опору в повномасштабній війні з Росією. Ключові події від 24 лютого 2022 року, документальні фото, мапи бойових дій, ілюстрації, меми та інфографіки — на сторінках видання від команди Ukraїner.
Кожен місяць подієвої хроніки завершується текстами інтелектуалів, які є реакцією на актуальні новини чи настрої. Зокрема: Романа Ратушного, Оксани Забужко, Тімоті Снайдера, Олександри Матвійчук, Артема Чеха, Ірини Цілик, Павла Казаріна, Віталія Портникова, Володимира Єрмоленка, Вахтанґа Кебуладзе, Таміли Ташевої, Євгена Глібовицького та інших авторів.
Відкривається видання текстами про передумови нападу Росії на Україну від Ukraїner та дослідника Ігоря Кромфа, у яких мовою фактів пояснено, чому агресія Росії проти України триває не два і не десять років, а значно довше.
Ця книжка — своєрідний зліпок історії в момент її творення. Вона народилася з прагнення писати власну історію вже, шукати слова для опису спільного досвіду й розповідати світові про повномасштабну війну з Росією з погляду українців. У ній ідеться про фронт і тил, взаємну допомогу, міжнародну підтримку, переживання спільних трагедій і здобутків, культуру та гумор — про різні виміри життя країни та суспільства у час війни.  
Фахові консультанти проєкту: Іван Науменко, директор департаменту стратегічних ініціатив БФ «Повернись живим», та Сергій Карнаух, полковник Збройних сил України.

Про авторів

Богдан Логвиненко
Богдан Логвиненко — український журналіст, письменник та культурний діяч. Перша книга за мотивами експедиції під назвою «Ukraїner. Країна зсередини» стала дуже популярною як серед читачів України, так і за кордоном. Вона була перекладена та видана англійською «Ukraїner. Ukrainian Insider». У 2023 році вийшла друком збірка репортажів «Деокупація. Історії опору українців. 2022».