Превью "Ілюзія ефективності. Як і чому нас пошивають у дурні" - Фото №1

Ілюзія ефективності. Як і чому нас пошивають у дурні

Безкоштовна доставка
390 грн

351 грн

для передплатників MEGOGO

Кількість сторінок
208
Видавництво
Обкладинка
Тверда
Рік видання
2020
Мова
Українська
Розмір
242x172x20 мм
Вага
496 г
Ілюстрації
Без ілюстрацій
Тип книжки
Паперова
Тип паперу
Офсетний
ISBN
9786170964298
Штрихкод
9786170964298
Артикул
307642888657
390 грн

Про книжку

Як ми стаємо жертвами фейків, шахрайства і брехні, робимо безглузді речі, ухвалюємо неефективні або навіть шкідливі рішення? Як нас пошивають у дурні й чому ми дозволяємо це робити?
Книжка «Ілюзія ефективності: як і чому нас пошивають у дурні» пропонує читачеві подорож до світу ірраціональності, бутафорії, хаосу, брехні й заперечення реальності. Світу, який воліє знівелювати особистість, перетворити людину на благодатний об'єкт для маніпуляцій.

Про автора

Віра Валлє

Віра Валлє

3 книжки

Віра Валлє – українська дослідниця, письменниця, есеїстка, публіцистка, правозахисниця та докторка філософії у галузі економіки (PhD). У 2003 році Віра закінчила магістратуру Київського національного економічного університету ім. Вадима Гетьмана за спеціальністю правознавство. Упродовж 2000 – 2002 років вона навчалася у Школі бізнесу ім. Р. Сміта Мерилендського університету в США, а впродовж 2003 – 2007 років була аспіранткою Інституту світової економіки і міжнародних відносин НАН України.

Під час свого навчання в Америці вона стажувалася в Суді США з розгляду федеральних скарг і Торговельно-економічній місії при Посольстві України в США. Досвід її міжнародної діяльності також містить у собі роботу в деяких провідних міжнародних корпораціях, серед яких Philip Morris International, Kuehne + Nagel та Imperial Tobacco Group.

Віра є авторкою низки проєктів з протидії корупції та у сфері господарської діяльності. Вона також пише книжки, науково-публіцистичні статті та есеї з економіки, політології, соціології та філософії. Віра є авторкою таких книг, як «Парадокси права інтелектуальної власності», «Корупція: роздуми після Майдану», «Жага свободи», «Корупція. Занепад соціального капіталу», «У пошуках Людини. Homo emoticus та багатьох інших.