Купуй книжки — отримуй передплату MEGOGO!

Детальніше

Новинка

Превью "Африканські ігри" - Фото №1

Африканські ігри

268 грн

242 грн

для передплатників MEGOGO

Кількість сторінок
176
Обкладинка
Тверда
Рік видання
2025
Мова
Українська
Розмір
130x200x11 мм
Вага
290 г
Перекладач
Роман Осадчук
Ілюстрації
Без ілюстрацій
Тип книжки
Паперова
Тип паперу
Офсетний
ISBN
9786178336349
Штрихкод
9786178336349
Артикул
452369114827
268 грн

Про книжку

Надворі 1913 рік. Шістнадцятирічний Герберт Берґер погано вчиться і все більше нудьгує у школі. Значно цікавішими для нього є книжки про пригоди і подорожі, які він потай читає під партою. Особливе захоплення викликає у нього загадковий Африканський континент. А оскільки в юному віці «усе таємниче здається доступним серцю лише просторово», Герберт наважується діяти – він тікає з дому, щоб вступити до французького Іноземного легіону. Сама втеча, а згодом і подорож до Африки сповнені численних несподіванок, нових знайомств і досвідів, а також багатьох розчарувань.

У цьому значною мірою автобіографічному романі, типово юнґерівському за своєю стилістикою, перед читачем постають яскраві типажі суспільного дна, неповторні ландшафти Ельзасу, південної Франції та Алжиру, поетичні картини сновидінь, мрії наяву та спогади дитинства у поєднанні з проникливими думками автора про становлення молодої людини в модерному суспільстві.

Африканські ігри юного Берґера ставлять крапку на його дитинстві та відкривають шлях до жорстокого світу дорослих, кульмінацією якого стане майбутня війна.

Про автора

Ернст Юнґер

Ернст Юнґер

9 книжок

Ернст Юнґер — німецький письменник, чия особистість і творчість сформувалися під впливом участі у Першій світовій війні. Він найбільш відомий своїми книгами про воєнний досвід, фантастичними романами та оповіданнями, а також різноманітними есеїстичними творами. Важливу частину його творчості складають детальні щоденники часів Першої та Другої світових воєн, а також пізнішої Федеративної Республіки Німеччини.

У своїх елітарних, антибуржуазних і націоналістичних ранніх творах, які відносять до так званої Консервативної революції, Юнґер рішуче боровся проти Веймарської республіки. Він був нагороджений орденом Pour le Mérite у 1918 році, Великим хрестом ордена За заслуги перед Федеративною Республікою Німеччина із зіркою у 1959 році, а також отримав низку інших премій та нагород, у тому числі премію Гете у 1982 році, присудження якої викликало політичний скандал.