Купуй книжки — отримуй передплату MEGOGO!

Детальніше

Новинка

Превью "Як написати книгу. Концентрований курс письменницької майстерності" - Фото №1

Як написати книгу. Концентрований курс письменницької майстерності

450 грн
Кількість сторінок
344
Видавництво
Обкладинка
Тверда
Рік видання
2025
Мова
Українська
Розмір
140x210x27 мм
Вага
300 г
Ілюстрації
Без ілюстрацій
Тип книжки
Паперова
Тип паперу
Офсетний
ISBN
978-617-8472-11-5
Штрихкод
9786178472115
Артикул
459974091790
450 грн

Про книжку

Уявіть, що ви потрапили на справжній курс письменницької майстерності. Ваші викладачі — це топові українські письменники, літературознавці й видавці.

Вони дружньо й відверто діляться своїм досвідом, практичними порадами, інструментами, лайфгаками, які працюють найкраще. Навчають вас писати: з чого почати, як розробити цікавих героїв, побудувати сильний сюжет, знайти свій стиль і прокачати авторську мову.

Під однією обкладинкою – 20 авторів, 30 тем, 30 творчих завдань.

Ця книжка для всіх, хто пише тексти: художні, нехудожні, комерційні. Або просто хоче глибше розібратися в літературі та як вона працює. Автори: Галина Вдовиченко, Любко Дереш, Анатолій Дністровий, Наталія Довгопол, Сергій Жадан, Богдан Коломійчук, Ольга Купріян, Галина Листвак, Антоніо Лукіч, Роман Малиновський, Марія Матіос, Тарас Прохасько, Богдана Романцова, Ростислав Семків, Ірина Славінська, Остап Сливинський, Світлана Стретович, Світлана Тараторіна, Марія Титаренко, Ганна Улюра

Про авторів

Любко Дереш

Любко Дереш

5 книжок

Любко Дереш (повне ім’я: Любомир Андрійович Дереш) – сучасний український письменник. Любко навчався в середній школі № 2 міста Пустомити, а згодом закінчив Львівський фізико-математичний ліцей та економічний факультет Львівського університету. Першою публікацією письменника став його роман «Культ». Нині ж Любко вважається одним із найбільш відомих сучасних українських авторів. Його творчий доробок нараховує такі популярні романи, як «Спустошення», «Трохи пітьми», «Там, де вітер» та багато інших.
Анатолій Дністровий

Анатолій Дністровий – справжнє ім'я Анатолій Астаф'єв – український прозаїк, поет, есеїст, художник. Лауреат літературних премій. Член Українського ПЕН-клубу. В різні роки викладав в університетах, працював в журналі "Український тиждень" (керівник спецпроектів, редактор культури). З 2011 року – директор з піару видавництва "Грані-Т". Працює на межі контркультури та міської прози з виразною соціальною та психологічною складовою. Останнім романам притаманна посилена есеїстичність.

Дністровий став відомим широкому загалу читачів передусім своєю молодіжною трилогією – романи "Місто уповільненої дії" (2003), "Пацики" (2005), "Тибет на восьмому поверсі". Іншими складовими творчості є поетичний доробок і чималий корпус есеїстики. Перекладає з німецької, чеської, польської, білоруської мов (Георг Тракль, Йозеф Вайнгебер, Пауль Целан, Готфрід Бенн, Гергард Фріч, Вітезслав Незвал, Алесь Рязанов). Окремі поетичні твори Дністрового перекладали англійською, німецькою, вірменською, білоруською мовами.

У 2013 році дебютував як художник, спершу викладаючи на своїй сторінці у Facebook фотографії картин, а згодом роблячи персональні виставки. На платформі YouTube має персональний канал «Анатолій Дністровий». У травні 2022 року долучився до Сил оборони України. Молодший лейтенант.

Галина Вдовиченко

Народилася 1959 року, в Мурманській області, у Печензі (Петсамо). Закінчила філологічний факультет Львівського національного університету ім. Івана Франка. До 2017 року працювала в газеті «Високий Замок» (Львів). Член PEN Ukraine. Дебютувала 2008 року з романом «Пів’яблука».

Авторка вісьмох романів, серед яких «Тамдевін», «Бора», «Найважливіше - наприкінці», «Маріупольський процес» та інші. Авторка збірки короткої прози та п’ятнадцятьох книжок для дітей. Серед яких – серія «36 і 6 котів». Книжки потрапляли до коротких списків національних та міжнародних премій, зокрема Премії міста літератури ЮНЕСКО, Книга року Бі-бі-сі та інших. До міжнародного каталогу «White Ravens». Авторка є лауреаткою перших премій Коронації слова (в номінаціях «романи», «проза для дітей» та «ґранд-коронація слова»). Номінована на Astrid Lindgren Memorial Awards-2024.

Книжки та уривки текстів опубліковані латиською, литовською, грузинською, словацькою, німецькою, англійською, чеською, японською та іншими мовами світу. Твори є також у форматі аудіокнижок і шрифтом Брайля. За романами і дитячими творами авторки самодіяльні і народні театри України ставили вистави.