Превью "При надії. Дев'ять особливих місяців" - Фото №1

При надії. Дев'ять особливих місяців

Безкоштовна доставка
214 грн

193 грн

для передплатників MEGOGO

Кількість сторінок
120
Видавництво
Обкладинка
Тверда
Рік видання
2018
Мова
Українська
Розмір
170x240x14 мм
Вага
202 г
Ілюстрації
Кольорові
Тип книжки
Паперова
Тип паперу
Офсетний
ISBN
978-617-7411-27-6
Штрихкод
9786177411276
Артикул
837830310365
214 грн

Про книжку

«При надії. Дев’ять особливих місяців» — це книга про досвіди й стани, відчуття й емоції жінки, яка очікує народження дитини.

Дев’ять українських авторок – Любов Якимчук, Ірена Карпа, Маріанна Кіяновська, Лариса Денисенко, Галина Петросаняк, Христина Козловська, Ольга Деркачова, Тетяна Мельник, Ірина Шувалова - розповідають свої власні й літературно переосмислені історії вагітності: від загальновідомих двох смужок на тесті, перших рухів, УЗД і до глибоких емоцій та станів, що неминуче проступають, коли жінка вже не одна, а носить у собі цілий новий всесвіт.

Про авторів

Лариса Денисенко

Лариса Денисенко (17 червня, 1973 року, Київ) – українська письменниця литовсько-грецького походження. За освітою – правник. Закінчила юридичний факультет Київського Національного Університету імені Тараса Шевченка. Навчалася праву також в Центральному Європейському Університеті, на курсах законопроектування Міністерства юстиції Нідерландів. Адвокат.

Спеціалізується на міжнародному, цивільному та адміністративному праві. Є автором та співавтором посібників та альманахів з питань корупції, судоустрою, смертної кари, прав людини для дітей. З 2006 по 2010 рік була автором та ведучою (разом з Юрієм Макаровим та Анатолієм Єремою) культурологічної програми «Документ» та «Документ +» на каналі 1+1 та 1+1 International.

Працювала як сценарист на телевізійних проектах «Чужі помилки» (СТБ); «Сімейні драми», «Сімейні мелодрами» (1+1). Пише колонки, оповідання та есеї як для глянцевих журналів («Женский журнал», «Elle Україна», «Harper’s Bazaar Україна», «Домашний очаг. Украина» тощо), так і для бізнес-тижневиків («Фокус», «Профіль» тощо). Публікувалася в культовому журналі «Esquire. Россия». З дебютним романом «Забавки з плоті та крові» отримала гран-прі Всеукраїнського конкурсу романів та кіносценаріїв «Коронація слова» – 2002. Книжки «Танці в масках» та «Сарабанда банди Сари» отримували звання «Краща українська книга» за голосуванням читачів та професійного журі тижневика «Корреспондент».

Любов Якимчук

Любов Якимчук — українська письменниця, сценаристка і культурна менеджерка родом із Первомайська Луганської області. Авторка збірки «Абрикоси Донбасу». Співавторка сценарію документального фільму «Будинок «Слово». Вивчала українську філологію у Луганському національному університеті імені Тараса Шевченка. Ступінь магістра здобула у Києво-Могилянській академії.

Працювала радіоведучою, редакторкою і журналісткою. Створила два кіносценарії для компанії Fresh Production. У 2010 році стала стипендіаткою програми Міністра культури і національної спадщини Польщі «Gaude Polonia». У 2015 році Любов Якимчук стала однією зі 100 найвпливовіших людей культури України за версією журналу НВ. Її вірші перекладені на більш ніж 15 мов, зокрема англійську, французьку, польську, шведську, болгарську, іврит тощо. У 2016 році свої вірші презентувала у Колумбійському, Гарвардському, Пенсильванському, Торонтському та інших університетах і локаціях Північної Америки.

Ірена Карпа

Ірена Карпа

6 книжок

Ірена Карпа — українська письменниця та музикантка. Солістка гурту Qarpa. Її книги перекладені на: польську, чеську, російську, болгарську та інші мови. Сьогодні Карпа живе у Парижі, де працює першим секретарем з питань культури в Українському посольстві у Франції.

Ірена народилася у Черкасах, але після декількох переїздів її сім'я опиняється у Яремче. Уже там Ірена відвідує загальноосвітню школу. Після закінчення школи у 1998 році вступає до Київського національного лінгвістичного університету на кафедру французької філології. Її перші оповідання видавалися в Івано-Франківському журналі «Четвер», а у 2000 році у світ виходить перша книга авторки — «Знес Паленого».