Превью "Війна і міф. Невідома Друга світова" - Фото №1

Війна і міф. Невідома Друга світова

Війна і міф. Невідома Друга світова

Безкоштовна доставка
250 грн
Кількість сторінок
272
Видавництво
Обкладинка
Тверда
Рік видання
2022
Мова
Українська
Розмір
206x135x25 мм
Вага
253 г
Ілюстрації
Без ілюстрацій
Тип книжки
Паперова
Тип паперу
Офсетний
ISBN
978-617-12-8657-3
Штрихкод
9786171286573
Артикул
210706893660
250 грн

Про книжку

Чи правда, що пакт Молотова-Ріббентропа був вимушеним кроком для СРСР? Чи завжди Радянський Союз був непримиренним противником нацистів? Чи правда, що українські націоналісти масово винищували євреїв під час війни, особливо у Львові та Бабиному Яру? Сталін узгоджував військові дії з Гітлером? Бандера був агентом спецслужб нацистів? Кримські татари масово дезертирували на початку війни?
На ці теми ще 30 років тому боялися говорити навіть із рідними!

Про авторів

Володимир В'ятрович

Володимир В’ятрович — український історик, громадський діяч. Тривалий час обіймав посаду директора архіву Служби безпеки України, під час перебування на якій розсекретив доти таємні архіви КДБ. Доктор філософії. Народний депутат ІХ скликання. Один з організаторів політики декомунізації України.

Освіту здобув у Львівському національному університеті імені Івана Франка. Працював в Українському науковому інституті Гарвардського університету. Викладав в Українському католицькому університеті та Києво-Могилянській академії, очолював Центр досліджень визвольного руху і Національний інститут пам’яті. Автор і співавтор 14 книжок з історії України ХХ століття, серед яких «Історія з грифом «Секретно», «Нотатки з кухні «переписування історії», «Наша столітня. Короткі нариси про довгу війну» тощо.

Сергій Громенко

Сергій Громенко — український історик, публіцист, громадський діяч, кандидат історичних наук, співробітник Українського інституту національної пам'яті, оглядач проєкту Крим.Реалії від Радіо Свобода, учасник громадського просвітницького проєкту з популяризації історії України «Лікбез. Історичний фронт».

З 2009 року аспірант кафедри історії України та допоміжних історичних дисциплін Таврійського національного університету імені В. І. Вернадського, член Національної спілки краєзнавців України, адміністратор електронної енциклопедії Криму «Кримологія». З 2014 року науковий співробітник, з 2015 року — заступник начальника управління просвітницько-популяризаційної роботи Українського інституту національної пам'яті. З 2016 року — оглядач проєкту «Крим. Реалії від Радіо Свобода».

І

Олеся Ісаюк

2 книжки