Мʼяка

Превью "Моє! Що кому належить і як це на нас впливає" - Фото №1

Моє! Що кому належить і як це на нас впливає

Mine!: How the Hidden Rules of Ownership Control Our Lives

Безкоштовна доставка
319 грн
Кількість сторінок
320
Видавництво
Обкладинка
М'яка
Рік видання
2023
Мова
Українська
Розмір
145x215 мм
Перекладач
Ірина Павленко
Ілюстрації
Без ілюстрацій
Тип книжки
Паперова
Тип паперу
Офсетний
ISBN
978-617-8203-13-9
Штрихкод
9786178203139
Артикул
973867463331
319 грн

Про книжку

Що таке власність? Що саме ми можемо назвати «своїм» — і де межі наших володінь? Здавалося б, слово «моє» ми засвоюємо ще в дитинстві. Однак усе набагато складніше. Власність не є ані сталим поняттям, ані чітко окресленим: навіть у різних штатах США поняття того, чим саме ти володієш, є розмитим.
Автори цієї книжки надають свої роздуми щодо понять власності, розповідаючи, як символічне володіння інколи може підміняти справжнє, а деякі компанії заробляють, роблячи власністю зовсім не об’єктні явища, наприклад відсутність потреби стояти у черзі

Про авторів

Джеймс Зальцман
Професор з екологічного права, викладач та автор. Джеймс Зальцман — заслужений професор з екологічного права, викладає в юридичній школі UCLA та в Школі екології Брен при університеті Каліфорнії у Санта-Барбарі. У своїх книгах та статтях досліджує теми, пов’язані із питною водою, екологічними та торговельними конфліктами, створенням ринків для екопослуг. Дослідження, проведене компанією Phillips and Yoo, визнало його п’ятим найбільш цитованим професором екологічного права у цій галузі. Зальцман двічі був обраний професором року студентами Дюкського університету. Він часто залишає свої коментарі для засобів масової інформації та читає лекції про екологічну політику на всіх континентах. Працював запрошеним професором права в Колумбії, Гарварді, Стенфорді та Єлі, а також в університетах Австралії, Китаю, Ізраїлю, Італії, Португалії та Швеції. Зальцман із відзнаками закінчив Єльський коледж та Гарвардський університет і був першим випускником Гарварду, який здобув спільні наукові ступені в галузі права та техніки. Має досвід роботи як у державному, так і в приватному секторі. До вступу до академічних кіл він працював у Парижі в Дирекції з питань навколишнього середовища Організації економічного співробітництва та розвитку (ОЕСР) та в Лондоні на посаді європейського екологічного менеджера. Крім того, його обрали членом Королівського географічного товариства. Національне опитування викладачів екологічного права сім разів називало його статті найкращими. Роботи Джеймса публікували в чисельних наукових та науково-популярних журналах. Також Зальцман консультує некомерційні екологічні організації.
Майкл Геллер
Майкл Геллер — провідний теоретик з питань власності, письменник та викладач теорії приватного права власності, укладання угод та землекористування. Геллер написав кілька книг, зокрема «Теорія вибору контрактів» у співавторстві з Ганогом Даганом. У своїй авторитетній книзі «Економіка затишку: Як власність руйнує ринки, зупиняє інновації та забирає життя» він стверджує, що створення занадто великої кількості прав власності може вбити ринки. Також Геллер є автором десятків статей із теорії права. У Колумбійській школі права Геллер очолює Програму академічних стипендіатів — головну стипендію для аспірантів та перспективних науковців, які починають юридичну кар'єру. Він також працював заступником декана з інтелектуального життя. До того, як приєднався до Колумбійської школи права у 2002 році, Геллер викладав на юридичному факультеті мічиганського університету, де отримав нагороду Харта Райта за майстерне викладання. Проводив лекції в ролі запрошеного професора в юридичній школі Каліфорнійського університету в Лос-Анджелесі, юридичній школі університету Нью-Йорка та юридичній школі Єльського університету. Геллер був співробітником Центру перспективних досліджень поведінкових наук і тимчасовим членом Ради з міжнародних відносин. З 1990 по 1994 рік Геллер працював у Світовому банку, пізніше — над житловою реформою у Східній Європі. У березні 2021 року вийде наступна книжка автора — «Власність. Що кому належить і як це на нас впливає». Майже одночасно із закордонним релізом вийде друком українське видання книжки у видавництві «Лабораторія».