Hearts of Three
279 грн
для передплатників MEGOGO
Про книжку
Hearts of Three novel is a gem of the creative work of the American classic writer Jack London (1876–1916). The young descendant of the pirate Morgan, who left him a rich inheritance, goes in search of his ancestor’s treasures. On the way, he meets his distant relative Henry and the charming Leoncia. The protagonists are united by their search for treasures, as well as by romantic love.
Роман «Серця трьох» — перлина творчого доробку американського класика Джека Лондона (1876–1916). Молодий нащадок пірата Моргана, який залишив йому багату спадщину, відправляється на пошуки скарбів свого предка. На шляху він знайомиться зі своїм далеким родичем Генрі та чарівною Леонсією. Героїв об’єднують пошуки скарбів й романтичне кохання.
Рівень складності – Intermediate
Категорії
Про автора
Джек Лондон
21 книжка
Американський прозаїк і новеліст, автор таких всесвітньо відомих класичних творів, як Поклик пращурів» та «Біле ікло». Джек Лондон – американський прозаїк і новеліст, чиї найвідоміші твори – серед яких «Поклик пращурів» (1903) та «Біле ікло» (1906) – описують елементарну боротьбу за виживання. У 20-му столітті він був одним з найбільш перекладених американських авторів.
Покинутий батьком, мандрівним астрологом, він виріс з матір'ю-спіритуалісткою та вітчимом, чиє прізвище, Лондон, і взяв. У віці 14 років кинув школу, досліджував затоку Сан-Франциско на своєму шлюпі, поперемінно крадучи устриці або працюючи в урядовому рибному патрулі. Побував у Японії як моряк і побачив більшу частину Сполучених Штатів як бродяга, який їздив на товарних поїздах, а також як член промислової армії Чарльза Т. Келлі (однієї з багатьох протестних армій безробітних).
Лондон пережив депресію, був ув'язнений за бродяжництво, а в 1894 році став войовничим соціалістом. Здобував освіту в публічних бібліотеках на працях Чарльза Дарвіна, Карла Маркса та Фрідріха Ніцше, зазвичай у популяризованій формі. У 19 років він втиснув чотирирічний курс середньої школи в один рік і вступив до Каліфорнійського університету в Берклі, але через рік кинув навчання, щоб розбагатіти під час золотої лихоманки на Клондайку.
Повернувшись наступного року, все ще бідний і неспроможний знайти роботу, він вирішив заробляти на життя як письменник. Вивчав журнали, а потім встановив собі щоденний графік написання сонетів, балад, жартів, анекдотів, пригодницьких історій чи оповідань жахів, неухильно збільшуючи свою продуктивність. Вже через два роки історії його пригод на Алясці почали завойовувати визнання завдяки своїй свіжій тематиці та мужній силі. До кінця свого життя Лондон постійно писав і публікувався, створивши за 17 років близько 50 художніх і науково-популярних книг. Хоча він став найбільш високооплачуваним письменником у Сполучених Штатах на той час, його заробітки ніколи не відповідали його витратам, і він ніколи не звільнився від нагальної потреби писати заради грошей.