Превью "Хакери і держави. Кібервійни як нові реалії сучасної геополітики" - Фото №1

Хакери і держави. Кібервійни як нові реалії сучасної геополітики

The Hacker and the State: Cyber Attacks and the New Normal of Geopolitics

Безкоштовна доставка
560 грн
Кількість сторінок
352
Видавництво
Обкладинка
Тверда
Рік видання
2024
Мова
Українська
Розмір
140x210x20 мм
Вага
450 г
Перекладач
Юлія Каздобіна
Ілюстрації
Без ілюстрацій
Тип книжки
Паперова
Тип паперу
Офсетний
ISBN
978-617-8277-83-3
Штрихкод
9786178277833
Артикул
225148007211
560 грн

Про книжку

Вірус StuxNet зламав комп’ютерні системи і стримав уряд Ірану від створення ядерної бомби. Загадкове угруповання попри потужну охорону дістало арсенал хакерських інструментів Агентства національної безпеки США. Пам’ятні блекаути через злам української електромережі у 2015 та 2016 роках, принципи дії та поширення вірусу NotPetya, який завдав стільки шкоди.

Все це стало можливим завдяки поширенню зброї хакінгу. Сьогодні держави і приватні компанії ведуть бої не тільки на землі, в морі та у повітрі. Кіберпростір, подібно до суднохідних шляхів у морях XVIII століття, став цілим всесвітом для жорстоких конфліктів військових, найманців і флібустьєрів з різних куточків світу.

Якщо вас цікавлять історія кібервійн та найвідоміші у світі хакери, технології стратегічного шпіонажу і контррозвідки, механізми шифрування, вразливості систем безпеки та практичні навички протидії кіберзагрозам, тоді ця книга — джерело тих знань, яке ви так довго шукали.

Про автора

Бен Б'юкенен
Бен Б'юкенен – американський автор, державний діяч, викладач, доктор наук, фахівець та радник із питань кібербезпеки та штучного інтелекту в Білому Домі. Вищу освіту Бен здобув у Джорджтаунському університеті, в якому згодом почав викладати та працював старшим науковим співробітником і директором проєкту CyberAI. Бен працює в Білому Домі: є фахівцем та радником із питань кібербезпеки та штучного інтелекту в Білому Домі в адміністрації Байдена-Гарріса. Його дебютна книжка вийшла в 2017 році. З того часу він систематично друкує праці, пов’язані з інноваціями наукової розвідки та кібербезпеки.