Превью "Небо. Кручі. Провалля. Вода" - Фото №1

Небо. Кручі. Провалля. Вода

Безкоштовна доставка
350 грн

315 грн

для передплатників MEGOGO

Кількість сторінок
410
Обкладинка
Тверда
Рік видання
2015
Мова
Українська
Розмір
125x165x30 мм
Вага
500 г
Ілюстратор
Марина Мороз
Ілюстрації
Кольорові
Тип книжки
Паперова
Тип паперу
Крейдований
ISBN
978-617-679-180-5
Штрихкод
9786176791805
Артикул
514814328940
350 грн

Про книжку

Перед вами книга віршів, перекладів, статей і листів, які є найважливішими для художньо-естетичного світогляду Василя Стуса, одного з найтрагічніших і найглибших українських поетів ХХ століття.
Небо. Кручі. Провалля. Вода. Символічні стихії, в яких і з якими поет жив, боровся, розчинявся, змагався, творив – проорюючи власною долею, віршами, світоглядним вибором глибоченну межу між обивательським і пристосуванським існуванням і гранично чесним життям із собою, в собі, над собою.

Про авторів

Василь Стус

Василь Стус

7 книжок

Василь Стус — український поет-шістдесятник, перекладач, прозаїк, літературний критик, правозахисник, політв'язень СРСР, дисидент, член Української Гельсінської групи, борець за незалежність України у XX столітті. За активну громадянську позицію із збереження й розвитку української культури зазнав репресій з боку радянської диктатури, його творчість була заборонена та частково знищена, а він сам був засуджений до тривалого перебування в місцях позбавлення волі, де й загинув.

Книги Василя Стуса тривалий час належали до категорії забороненої літератури й не публікувалися. Автор ніколи не переставав творити, багато віршів написані та знищені в таборах, проте деякі з них вдалося зберегти. Однак видати книжки Стуса стало можливо лише на початку 1990-х років.

Дмитро Стус

Дмитро Стус

1 книжка

Український письменник, літературознавець, редактор. Народився 15 листопада 1966 року в Києві. Закінчив філологічний факультет Київського університету. Член Асоціації українських письменників, голова Всеукраїнської творчої спілки «Конгрес літераторів України», генеральний директор Національного музею Тараса Шевченка та Благодійного фонду «Україна Інкоґніта». Член гуманітарної ради при Президентові України, науковий працівник відділу рукописних фондів і текстології Інституту літератури імені Тараса Шевченка НАНУ.

З 2001 року - заступник головного редактора журналу «Книжник-Review» та завідувач відділу критики та бібліографії журналу «Сучасність». З 2004 року займає посаду віце-президента Асоціації українських письменників. З 2006 року - головний редактор літературно-критичного часопису «Київська Русь».