Превью "Без ґрунту. Оповідання" - Фото №1

Без ґрунту. Оповідання

299 грн

270 грн

для передплатників MEGOGO

Кількість сторінок
336
Видавництво
Обкладинка
М'яка з клапанами
Серія видавництва
Рік видання
2023
Мова
Українська
Розмір
130x200x15 мм
Вага
290 г
Ілюстрації
Без ілюстрацій
Тип книжки
Паперова
Тип паперу
Офсетний
ISBN
978-617-8257-55-2
Штрихкод
9786178257552
Артикул
868543403359
299 грн

Про книжку

Роман «Без ґрунту» й оповідання «Помста», «Приборканий гайдамака» та «Ой поїхав Ревуха…» об’єднані спільною темою. Це історії про співіснування в одній людині суперечливих ідентичностей і потреби прикидатися тим, ким не почуваєшся.

Події роману «Без ґрунту» розгортаються на рубежі 1920–1930-х, коли речники ідеології нового світу прокламують повний розрив з будь-якою традицією: почати історію з чистого аркуша, виплекати людину, не обтяжену ніяким спадком. В авторитарній державі вождь має стати єдиним об’єктом поклоніння.

Харківський культуролог Ростислав Михайлович приїздить до рідного міста Дніпро, щоб вирішити долю споруди вчителя – Варязької церкви.

Домонтович змальовує атмосферу тотального державного страху, вдягання масок, що часом приростають до облич, та інтелектуальної втечі від страшної реальності.

Про автора

Віктор Домонтович
Віктор Домонтович – справжнє ім'я Віктор Петров – український письменник, літературний критик, археолог, історик, філолог. Публікував твори під різними псевдонімами. Разом з Валер'яном Підмогильним вважається засновником українського інтелектуального роману. Здобув визнання як автор романізованих біографій та художніх творів, серед яких «Дівчина з ведмедиком» (1928), «Доктор Серафікус» (1947), «Без ґрунту» (1948) та ін.

Книжка в серіях

Неканонічний канон

Неканонічний канон

Віхола

23 книжки у серії

Перед вами серія «Неканонічний канон», покликана перевідкрити знайомих незнайомців. У ній ви знайдете цілий спектр українських авторів та їхніх творів — від Підмогильного і Багряного до Хвильового та Йогансена, від вишуканого інтелектуального роману до динамічного пригодницького, від новаторської урбаністичної прози до психологічних текстів.

Кожен текст супроводжується ключами для прочитання від українських літературознавців. Вони розкажуть, на що варто звернути увагу, і допоможуть подивитися на тексти українських класиків по-новому.