Превью "Будденброки. Занепад однієї родини" - Фото №1

Будденброки. Занепад однієї родини

Buddenbrooks: Verfall einer Familie

Безкоштовна доставка
599 грн
Кількість сторінок
624
Видавництво
Обкладинка
Тверда
Рік видання
2024
Мова
Українська
Розмір
145x215 мм
Перекладач
Євген Попович
Ілюстрації
Без ілюстрацій
Тип книжки
Паперова
Тип паперу
Офсетний
ISBN
978-617-8299-93-4
Штрихкод
9786178299934
Артикул
001209921581
599 грн

Про книжку

Найкраща сімейна сага у класичному перекладі видатного українського перекладача Євгена Поповича
Передмову до видання написав український письменник і літературознавець Тимофій Гаврилів
Перлина творчої спадщини Томаса Манна
Легендарна сага, удостоєна Нобелівської премії з літератури, майстерний і філігранно виписаний портрет сім’ї на фоні історичної епохи. Ця фамілія мала втілювати німецькі чесноти, однак вони народилися Будденброками — життя заборгувало їм від початку. Кохання і зради, боротьба і заздрощі, несамовита пристрасть і пекуча ненависть трьох поколінь клану — від владного патріарха Йоганна Будденброка до його онуків, не здатних втриматися від спокуси забороненого плоду, який їм пропонує світ.

Про автора

Томас Манн

Томас Манн

5 книжок

Томас Манн — німецький письменник, поет та есеїст, лауреат Нобелівської премії. Найбільший вплив на його творчість склали філософські праці Шопенгауера й Ніцше. Творчу популярність приніс Маннові перший роман «Будденброки. Занепад однієї родини». За нього він був відзначений Нобелівською премією з літератури в 1929 році.

Томас Манн схвально поставився до участі Німеччини у Першій світовій війні й підтримував політичні ідеї кайзера Вільгельма II. Згодом політичні погляди Манна змінилися з консервативних до ліберально-лівих і демократичних. Письменник був категорично проти фашизму, що розвинувся на початку 30-х років в Німеччині, і тому з 1933 року перебував в антифашистській еміграції. Він писав та публікував есеї й проводив лекції, у яких критикувався нацизм. І все більш схилявся до соціалістичних ідей.

У 1936 нацистський уряд офіційно скасував німецьке громадянство Томаса Манна, а з 1938 р. письменник мешкав в США. Впродовж Другої світової війни Манн записав кілька антинацистських радіопромов, які записувались у США, а потім надсилались до Великої Британії, де їх транслювало BBC, в надії донести до німецької аудиторії правду. Після падіння фашизму та закінчення Другої світової війни письменника починають звинувачувати в пособництві сталінському режиму. І у червні 1952 сім'я Томаса Манна змушена повернутися до Швейцарії.

Письменник помер в Цюриху від атеросклерозу у віці 80 років, так і не повернувшись до Німеччини.