Про рекламу
Ogilvy on Advertising
Немає на полицях
Немає на полицях
Про книжку
- Як зробити рекламу, яка продаватиме?
- Якими мають бути тексти, ілюстрації, дизайн?
- Як залучити та утримати клієнта?
- Як управляти рекламним агентством?
У цій книзі численні історії реальних проєктів, блискучих ідей, а іноді й невдалих рішень. Оґілві описує всю «внутрішню кухню» світу реклами та розповідає численні байки, які дозволяють поринути у світ рекламного бізнесу минулого століття.
Фішки книги:
• У книзі понад 150 кольорових та чорно-білих ілюстрацій —класичні приклади друкованої реклами та розкадрування телевізійних роликів. Теорія та практика реклами в картинках!
• А ще не забувайте про те, що ця книга написана одним із найкращих копірайтерів світу — вона читається легко та неймовірно цікаво.
Книга обов’язкова до прочитання всім, хто пов’язаний з рекламою: копірайтерам, дизайнерам, менеджерам проєктів — особливо фахівцям-початківцям.
Основам потрібно вчитися у майстра.
Категорії
Про автора
![Девід Оґілві](https://i.mbooks.com.ua/image-resize/?image=https://i.mbooks.com.ua/media/authors/72b10663-205d-46c5-9c3d-e1069bb047ba/images/1ea19dbab2d845608303df8c5e2b40ce.jpeg&width=1440&quality=75)
Девід Оґілві
1 книжка
Рекламіст, копірайтер, засновник рекламних агентств «Ogilvy & Mather», «Ógilvy PR», «батько реклами» та автор багатьох тематичних матеріалів. Девід Оґілві — рекламіст, копірайтер, засновник рекламних агентств «Ogilvy & Mather», «Ógilvy PR». Велике число людей визнає Девіда Оґілві «батьком реклами». У 1962 році американський журнал «Time» охарактеризував його як «найвідомішого чарівника сучасної рекламної індустрії». Огілві добув стипендії у коледжі Феттес в Единбурзі та Крайст-Черч в Оксфорді.
Покинувши Оксфорд без диплома, Оґілві знайшов роботу учнем шеф-кухаря в ексклюзивному паризькому готелі та продавцем кухонних плит. Потім брат, який працював у британському рекламному агентстві Mather & Crowther, запропонував йому роботу. Незабаром він став менеджером по роботі з клієнтами і поїхав до Сполучених Штатів, щоб вивчати американські рекламні технології. Там Оґілві працював на американського соціолога Джорджа Ґеллапа; пізніше він приписував значну частину свого успіху в рекламі саме цьому досвіду. Під час Другої світової війни Огілві служив у британській розвідці у Вашингтоні, округ Колумбія, і деякий час був другим секретарем у британському посольстві.
У 1948 році Огілві та Андерсон Г'юїтт заснували компанію Hewitt, Ogilvy, Benson & Mather, з деякою фінансовою допомогою від своїх колишніх англійських роботодавців та іншого англійського рекламного агентства. Вони почали працювати з британськими клієнтами, такими як виробники порцеляни Wedgwood та Rolls-Royce. Успішні рекламні кампанії Огілві для перших клієнтів незабаром принесли агентству такі великі американські рекламні рахунки, як General Foods та American Express. У 1966 році під керівництвом Оґілві фірма Ogilvy & Mather стала однією з перших рекламних компаній, що вийшла на біржу. Компанія розширювалася протягом 1970-х і 80-х років, а в 1989 році її купила WPP Group PLC. Оґілві став головою WPP, але через три роки пішов з цієї посади, усамітнившись у замку у Франції. Спадщина Огілві включає концепцію брендингу — стратегію, яка тісно пов'язує назву продукту з товаром в надії викликати у споживача лояльність до бренду, а також особливий стиль, який носив його особисту печатку — серед його відомих рекламних кампаній були реклама сорочок Hathaway із зображенням поважного чоловіка з пов'язкою на оці та реклама Rolls-Royce. Оґілві наполягав на тому, що краще не рекламувати, ніж використовувати погано розроблену або погано написану рекламу.