Превью "Зоряні миті людства" - Фото №1

Зоряні миті людства

Немає на полицях

Кількість сторінок
512
Видавництво
Обкладинка
Інтегральна
Рік видання
2017
Мова
Українська
Розмір
137x207x30 мм
Вага
441 г
Ілюстрації
Без ілюстрацій
Тип книжки
Паперова
ISBN
978-966-03-7179-8
Штрихкод
9789660371798
Артикул
087350133553

Немає на полицях

Про книжку

Цикл історичних мініатюр відомого австрійського письменника Стефана Цвейга (1881—1942) «Зоряні миті людства» розповідає про епізоди минулого, що поєднають долю людини з поворотними моментами в історії. Читач дізнається про останню подорож Толстого в Астапово, помилування Достоєвського, повернення Леніна в Петроград 1917 року. Серед героїв циклу також султан Мехмед-завойовник, який захопив Константинополь і тим поставив крапку в історії Візантійської імперії; Руже де Ліль, автор знаменитої «Марсель­єзи»; маршал Ґруші, що спізнився на поле битви під Ватерлоо і тим самим визначив поразку Наполеона... Саме «Зоряні миті людства» разом з новелою «Амок» принісли письменнику світову славу.

Є почуття й бажання, що ніколи не змінюються. І Цвейг, як ні­хто, вмів описати їх, перш за все пристрасть — неконтрольовану, несамовиту любов, не важливо, до чоловіка чи жінки, до грошей чи до гри, до пригод чи влади над іншими. Його новели захоплюють незвичайними сюжетами, коханням на межі життя й смерті, напруженістю та драматизмом. 

Про автора

Стефан Цвейг
Стефан Цвейг — австрійський письменник, драматург і біограф. Багато подорожував Європою й підтримував близькі стосунки з відомими особистостями, серед яких Райнер Марія Рільке, Огюст Роден, Томас Манн, Зигмунд Фрейд, Джеймс Джойс, Герман Гессе, Герберт Веллс та інші. Після приходу Гітлера до влади в Німеччині у 1934 році Цвейг виїхав до Англії. Мешкав у Лондоні, доки не опинився у списку осіб, які мали бути затримані нацистами відразу після завоювання Британських островів. Цвейг і його друга дружина перетнули Атлантику і оселились у США. 22 серпня 1940 року вони знову переїхали до колонізованого німцями гірського міста Петрополісу. А вже 23 лютого 1942 року Цвейгів знайшли мертвими — вони закінчили життя самогубством у власному будинку.