Перспективи української революції
Про книжку
«Перспективи Української Революції» — це зібрання статей Степана Бандери, що вийшло друком у Мюнхені 1978 року. На відміну від інших репринтів, у цій книжці додано передмову О. Сича, глосарій рідковживаних, малозрозумілих і діалектних слів, іменний і географічний покажчики. Також за допомогою QR-кодів читач зможе потрапити в онлайн-медіатеку, де зібрано оцифровані видання середини минулого сторіччя, у яких публікувався автор. А ще там можна побачити десятки зображень, пов’язаних із життям Степана Бандери та діяльністю ОУН, і навіть почути живу мову Провідника. Видання здійснюється з дозволу родини Бандер та завдяки сприянню Центру національного відродження імені Степана Бандери.
Категорії
Про автора
Степан Бандера
4 книжки
Степан Бандера — український політик, ідеолог націоналістичного руху, революціонер, Провідник ОУН. Борець за незалежність України у XX столітті. Герой України. Народився у селі Старий Угринів на Івано-Франківщині. Ще з юних років брав активну участь у культурно-освітньому житті, займався організацією вишколів Української військової організації і був патріотично налаштований.
У 1933 році був призначений крайовим провідником ОУН. З 1936 по 1939 рік Степан Бандера був ув'язнений за приналежність до організації. Після звільнення жив у Римі, де захистив докторат із політично-економічних наук, а також працював у місцевій станиці ОУН. Після вбивства Євгена Коновальця, засновника і першого голови ОУН, через конфлікт з Андрієм Мельником ОУН розколюється і частина з них об'єднується під проводом Степана Бандери.
Під його керівництвом у 1941 році проголошено відновлення Української Держави, яке було придушено силами нацистів. Після Другої світової війни Бандера продовжує боротися проти Радянського Союзу. Проте у 1950 році фактично йде з посту Голови Проводу через опозиційні настрої в організації, проте юридично залишається ним аж до своєї смерті. У 1954 році родина Бандер переїжджає до Мюнхена. Через 5 років, у 1959, Степана Бандеру вбив радянський шпигун Богдан Сташинський.