Превью "Біологія поведінки. Причини доброго і поганого в нас" - Фото №1

Біологія поведінки. Причини доброго і поганого в нас

Behave: The Biology of Humans at Our Best and Worst

Безкоштовна доставка
530 грн
Кількість сторінок
672
Видавництво
Обкладинка
Тверда
Рік видання
2021
Мова
Українська
Розмір
155x235x40 мм
Вага
900 г
Перекладач
Олена Любенко
Ілюстрації
Без ілюстрацій
Тип книжки
Паперова
Тип паперу
Офсетний
ISBN
978-617-7863-35-8
Штрихкод
9786177863358
Артикул
157363798416
530 грн

Про книжку

Чому люди рятують і вбивають, пробачають і мстяться, люблять і ненавидять? Один вказуватиме на емоції, другий — на гормони, третій шукатиме причини в дитинстві, а четвертий — у середовищі. Хто має рацію? Усі й ніхто водночас. Бо для повної картини потрібні аргументи з кожної галузі.

Як пояснити пасивну агресію «підрізаного» водія? Чому в підлітковому віці дітям «зносить дах» і вони втікають із дому чи ув’язуються в сумнівні компанії? Чому нас нудить не тільки від зіпсованої їжі, а й від подій? Як вияв люті однієї людини зміг перерости у 20-мільйонний протест — Арабську весну? Це й інше в людській поведінці різнобічно пояснює Сапольскі.

Про автора

Роберт Сапольскі
Роберт Сапольські — професор біології та неврології в Стенфордському університеті. Науковий працівник Національного музею Кенії. Лавреат гранту Фонду Макартура. Автором науково-популярних бестселерів «Чому зебри не страждають на виразку» і «Біологія поведінки». Ступінь бакалавра з біологічної антропології здобув в Гарвардському університеті. Потім поїхав до Кенії , щоб вивчити соціальну поведінку бабуїнів у дикій природі. Коли спалахнула війна між Угандою та Танзанією, Сапольські вирішив поїхати до Уганди, щоб побачити війну зблизька, пізніше прокоментувавши: «Мені був двадцять один і я хотів пригод. Я поводився як примат-підліток». Після повернення до Нью-Йорка навчався в Університеті Рокфеллера, де здобув ступінь доктора філософії. в нейроендокринології. Сьогодні Роберт Сапольські — професор Стенфордського університету. Він обіймає спільні посади на кількох факультетах, зокрема біологічних наук, неврології та неврологічних наук і нейрохірургії.