Превью "STORYTELLING: THE ADVENTURE OF THE THREE STUDENTS and other stories" - Фото №1

STORYTELLING: THE ADVENTURE OF THE THREE STUDENTS and other stories

Безкоштовна доставка
170 грн

153 грн

для передплатників MEGOGO

Кількість сторінок
160
Видавництво
Обкладинка
М'яка
Рік видання
2021
Мова
Англійська
Розмір
165x235x7 мм
Ілюстрації
Без ілюстрацій
Тип книжки
Паперова
ISBN
978-966-03-9719-4
Штрихкод
9789660397194
Артикул
034475992210
170 грн

Про книжку

The storytelling method is the study of language with the help of short stories. Stories help to practice grammar and vocabulary, promote imagination, speaking, listening, and writing. This technique is perfect for different age groups, children, as well as teenagers, and adults.

The book contains stories by Arthur Conan Doyle, Joseph Rudyard Kipling, Jack London, W. H. Hudson, Louisa May Alcott, Saki, Dinah Mulock Craik, Maria Edgeworth, Gilbert Keith Chesterton for middle school students..

Сторітелінг — це вивчення мови за допомогою історій. Розповіді допомагають відпрацьовувати граматику та словниковий запас, сприяють розвитку уяви, говоріння, слухання, письма. Цей прийом ідеально підходить для різних вікових груп, дітей, а також підлітків та дорослих.

Книга містить новели Артура Конан Дойла, Джозефа Редьярда Кіплінга, Джека Лондона, В. Х. Хадсон, Луїзи Мей Олкотт, Сакі, Діна Мулок Крейка, Марії Еджворт, Гілберта Кіт Честертона, рекомендовані для учнів середньої школи (5—7 класи).

Про авторів

Редьярд Кіплінг

Редьярд Кіплінг (1865-1936) – англійський письменник-новеліст, поет і романіст, писав оповідання та вірші про британських солдатів в Індії, а також казки для дітей. Отримав Нобелівську премію з літератури в 1907 році. Працював журналістом в Індії, а літературна кар'єра розпочалася зі збірки "Відомчі пісеньки" (1886), швидко здобув популярність. У 1894 році з'явилася його "Книга джунглів", яка стала дитячою класикою в усьому світі.

Під час Першої світової війни Кіплінг написав кілька пропагандистських книжок. Його збірка віршів з'явилася у 1933 році. Був лауреатом багатьох почесних ступенів та інших нагород. У 1926 році він отримав Золоту медаль Королівського літературного товариства, якою до нього були нагороджені лише Скотт, Мередіт і Гарді.

Артур Конан Дойл

Артур Конан Дойл (1859 – 1930) – шотландський англомовний письменник. Навчався Артур спочатку в підготовчій школі Годдера, а потім в єзуїтському коледжі Стонігерст. Після завершення коледжу він вступив до Единбурзького університету, під час навчання в якому написав свою першу оповідку під назвою «Таємниця Сесасської долини». Артур мав університетський диплом бакалавра медицини і магістра хірургії, але в 1891 році полишив лікарську практику, повністю присвятивши себе літературній діяльності.

Найбільшу популярність письменнику приніс його цикл повістей та оповідань про блискучого детектива Шерлока Голмса та його помічника доктора Вотсона. Перше оповідання з серії цих пригод вийшло в 1887 році: цикл став настільки популярним (й залишається таким донині), що спроба Артура завершити його зазнала невдачі – фанати так затято просили його не кидати писати цю серію, що йому довелося до них прислухатися і продовжити цикл. Окрім детективів, Дойл також писав історичні романи. Письменник помер у 1930 році від серцевого нападу.

Джек Лондон

Джек Лондон

21 книжка

Американський прозаїк і новеліст, автор таких всесвітньо відомих класичних творів, як Поклик пращурів» та «Біле ікло». Джек Лондон – американський прозаїк і новеліст, чиї найвідоміші твори – серед яких «Поклик пращурів» (1903) та «Біле ікло» (1906) – описують елементарну боротьбу за виживання. У 20-му столітті він був одним з найбільш перекладених американських авторів.

Покинутий батьком, мандрівним астрологом, він виріс з матір'ю-спіритуалісткою та вітчимом, чиє прізвище, Лондон, і взяв. У віці 14 років кинув школу, досліджував затоку Сан-Франциско на своєму шлюпі, поперемінно крадучи устриці або працюючи в урядовому рибному патрулі. Побував у Японії як моряк і побачив більшу частину Сполучених Штатів як бродяга, який їздив на товарних поїздах, а також як член промислової армії Чарльза Т. Келлі (однієї з багатьох протестних армій безробітних).

Лондон пережив депресію, був ув'язнений за бродяжництво, а в 1894 році став войовничим соціалістом. Здобував освіту в публічних бібліотеках на працях Чарльза Дарвіна, Карла Маркса та Фрідріха Ніцше, зазвичай у популяризованій формі. У 19 років він втиснув чотирирічний курс середньої школи в один рік і вступив до Каліфорнійського університету в Берклі, але через рік кинув навчання, щоб розбагатіти під час золотої лихоманки на Клондайку.

Повернувшись наступного року, все ще бідний і неспроможний знайти роботу, він вирішив заробляти на життя як письменник. Вивчав журнали, а потім встановив собі щоденний графік написання сонетів, балад, жартів, анекдотів, пригодницьких історій чи оповідань жахів, неухильно збільшуючи свою продуктивність. Вже через два роки історії його пригод на Алясці почали завойовувати визнання завдяки своїй свіжій тематиці та мужній силі. До кінця свого життя Лондон постійно писав і публікувався, створивши за 17 років близько 50 художніх і науково-популярних книг. Хоча він став найбільш високооплачуваним письменником у Сполучених Штатах на той час, його заробітки ніколи не відповідали його витратам, і він ніколи не звільнився від нагальної потреби писати заради грошей.