Превью "Трагедії. Вільям Шекспір" - Фото №1

Трагедії. Вільям Шекспір

490 грн

441 грн

для передплатників MEGOGO

Кількість сторінок
512
Видавництво
Обкладинка
Тверда
Рік видання
2024
Мова
Українська
Розмір
138x205x25 мм
Вага
500 г
Ілюстрації
Чорно-білі
Тип книжки
Паперова
Тип паперу
Офсетний
ISBN
978-617-551-823-6
Штрихкод
9786175518236
Артикул
179012117829
490 грн

Про книжку

Епоха Відродження подарувала світові багато талановитих людей. Їхні імена назавжди вписані в «золоту книгу» цієї епохи. Серед них видатний англійський драматург, актор і поет Вільям Шекспір (1564–1616). Його твори перекладені багатьма мовами світу, їх часто ставлять на театральній сцені. До книжки ввійшли п’єси «Ромео і Джульєтта», «Гамлет» і «Король Лір». «Ромео і Джульєтта» — трагедія, яка не має собі рівних за глибиною проникнення в психологічну природу кохання. У «Гамлеті» автор зображує складні роздуми шляхетної людини про природу зла, про королівський двір, про лицемірство та підступність у палацових стінах. П’єсу «Король Лір» по праву вважають однією з найтрагічніших, у ній сімейні відносини тісно пов’язані з політичною проблематикою. У видавництві «Фоліо» також вийшли друком інші твори В. Шекспіра: «Історичні хроніки», «Комедії та трагікомедії».

Про автора

Вільям Шекспір

Вільям Шекспір – англійський поет, драматург та актор, якого часто називають англійським національним поетом, а багато хто вважає найвидатнішим драматургом усіх часів. Шекспір посідає унікальне місце у світовій літературі. Інші поети теж долали національні бар'єри, але жоден письменник не може зрівнятися з Шекспіром, чиї п'єси, написані наприкінці 16-го і на початку 17-го століть для невеликого театру, сьогодні ставлять і читають частіше і в більшій кількості країн, ніж будь-коли раніше.

Пророцтво його великого сучасника, поета і драматурга Бена Джонсона, про те, що Шекспір «був не на століття, а на всі часи», справдилося. Це письменник великої інтелектуальної швидкості, проникливості та поетичної сили. Ці якості були притаманні й іншим письменникам, але у Шекспіра увага була спрямована не на абстрактні чи віддалені предмети, а на людину з усім спектром її емоцій та конфліктів, що робить його твори близькими і зрозумілими людям з усіх куточків світу.