Превью "Mrs. Dalloway" - Фото №1

Mrs. Dalloway

Безкоштовна доставка
220 грн

198 грн

для передплатників MEGOGO

Кількість сторінок
224
Видавництво
Обкладинка
М'яка
Рік видання
2023
Мова
Англійська
Розмір
130x200x10 мм
Ілюстрації
Без ілюстрацій
Тип книжки
Паперова
ISBN
978-617-551-334-7
Штрихкод
9786175513347
Артикул
417999587025
220 грн

Про книжку

Mrs. Dalloway is the novel by Virginia Woolf (1882–1941). It is a masterpiece of the “golden age” of English modernism. It tells the story of one day in the life of middle-aged aristocrat Clarissa Dalloway; it also reveals events from her past. The content of the novel is not limited to the plot—what makes a difference here is not what the characters say or do, but what they think and feel as they do it...

Роман Вірджинії Вулф  (1882–1941) «Місіс Делловей» є шедевром «золотого віку» англійського модернізму. У ньому розповідаєтьсяпро один день із життя аристократки середньоговіку Клариси Делловей, а також розкриваютьсяподії з її минулого. Зміст роману не обмежуєтьсясюжетом — тут вагомим є не те, що персонажіговорять або чинять, а те, що вони при цьомудумають і відчувають…

Рівень складності – Intermediate

Про автора

Вірджинія Вулф

Вірджинія Вулф – британська письменниця, літературна критикиня та феміністка. У дитинстві Вірджинія рано втратила матір і старшу сестру, тож вихованням її переважно займався батько, відомий літературний критик.

Після смерті батька Вірджинія разом зі своїми братами та сестрами перебралася до окремого будинку, який став своєрідним місцем зустрічей для тогочасної прогресивної молоді. Тоді ж дівчина починає роботу над своїм першим романом. З 1900 року вона почала займатися письменництвом професійно. У 1912 році вона виходить заміж за письменника та журналіста Леонардо Вулфа. Разом із ним вони заснували видавництво, в якому виходили всі твори Вірджинії.

Вулф вважається провідною романісткою, в основі письма якої лежить потік свідомості. Її найвідомішими творами є «Місіс Делловей», «До маяка», «Орландо» та «Хвилі». З початком Другої світової війни і без того поганий ментальний стан авторки погіршився: вона переживала за свого чоловіка, єврея за походженням, й важко пережила бомбардування їхнього будинку в Лондоні. У березні 1941 року вона залишила лист чоловікові та сестрі й покінчила життя самогубством.