Превью "Хроніки незвіданих земель" - Фото №1

Хроніки незвіданих земель

Безкоштовна доставка
390 грн

351 грн

для передплатників MEGOGO

Кількість сторінок
368
Видавництво
Обкладинка
Тверда
Рік видання
2022
Мова
Українська
Розмір
155x215x30 мм
Ілюстрації
Без ілюстрацій
Тип книжки
Паперова
Тип паперу
Офсетний
ISBN
978-617-8023-32-4
Штрихкод
9786178023324
Артикул
843131756014
390 грн

Про книжку

"Кожне оповідання цієї збірки від відомих українських письменниць, учасниць літературного ютуб-проєкту «Фантастичні talk(s)» — це своєрідний маркер-дороговказ на часопросторовій мапі України. 15-й рік до нашої ери, 1540-й, 1941-й, початок ХХІІІ століття… У різні епохи та куточки нашої країни (і навіть її космічних поселень) приведуть вас «Хроніки незвіданих земель». Усюди — під давніми пісками Причорномор’я, в замкових мурах Поділля, під пластами чорного золота Донеччини, на старовинних вулицях Львова і навіть на українській станції на супутнику Марса — на вас чекають відкриття. Для когось це буде розгадка містичної історії, для когось — осяяння від історії давньої, а для когось — розуміння історії, яку українці пишуть просто зараз. Світлана ТараторінаЗАРАДИ АФРОДІТИ І ВСІХ ЇЇ ОБЛИЧІсторичне фентезі «Заради Афродіти і всіх її облич» запрошує читачів в античний Крим, на територію Боспорського царства (15 рік до н. е.), де владарює сильна та незбагненна для простих смертних цариця Динамія. Котіс, молодик із невизначеним минулим і таким само химерним майбутнім, понад усе в світі хоче знайти чашу Афродіти, яка нібито здатна виконувати бажання. Та з чим зустрінеться він, коли розкопає древній курган? Наталія ДовгополDAMSEL IN DISTRESS, АБО АЛІСА В БІДІІсторичне фентезі, в якому переплітаються події минулого (ХVI століття) та сучасності. Легенди про звитяжні ристалища, лицарів і дам їхніх сердець перевертаються догори дриґом на фестивалі історичної реконструкції в Меджибізькому замку на Хмельниччині. Ірина ГрабовськаНАЙБЛИЖЧІ ДО ПЕКЛАМіське містичне фентезі в антуражі індустріального селища Юзівка та його околиць часів освоєння Донбасу (1913 рік). На шахті невідома сутність убиває людей, що добувають чорне золото українських степів: наглі смерті молодих та дужих чоловіків складно списати на нещасний випадок. Розгадати таємницю беруться молодий шахтар Степан і донька священника Тося. Наталія МатолінецьСПІЛКА ПОРЯТУНКУ КАХЛІВ І ЛЮДЕЙПригодницьке урбан-фентезі на тлі Львова 30-40-х років ХХ століття. Історія про двох львів’ян, роз’єднаних часом, але об’єднаних спільною справою. Оповідання нагадує про те, яка тонка межа пролягає між цілковитим спокоєм мирного існування та воєнним пеклом, коли замість креденсів і марципанів навколо тебе обертається на попіл саме життя. Дарія ПіскозубЗЕМЛЯ ОБІТОВАНАКосмоопера, події якої розгортаються у ХХІІІ столітті. Через двісті років виснажливої боротьби з північно-східним сусідом українське суспільство пережило чимало трансформацій. Тож, у космічну місію на українську станцію на Фобосі вирушили й аугментовані неокозаки, й мілітаризовані північани, східняки, що після розвалу росії зблизилися з Китаєм, і «крейсеряки» з Галичини – усі такі відмінні, але здатні швидко згуртуватися у важкі часи.

Про авторів

Світлана Тараторіна

Світлана Тараторіна – українська письменниця, журналістка. Уродженка Криму. Писала статті для ELLE, «Української правди», «ЛітАкценту». Є однією із засновниць творчого проєкту «Фантастичні talk(s)».

Авторка романів «Лазарус» та «Дім солі». Статті та огляди Світлани виходили у журналі «ELLE», у інтернет-виданнях «Українська правда», DreamKyiv, ЛітАкцент. Була експерткою Українського культурного фонду та членом журі книжкової премії «Еспресо. Вибір читачів». З жовтня 2022 року працює на посаді директорки з комунікацій видавництва Vivat. 

Рукопис дебютного роману письменниці «Лазарус» переміг у видавничому конкурсі КМ-Букс в 2018 році, в результаті чого книга вийшла друком. Роман отримав низку нагород та відзнак. 2020 року вийшла друком художня біографія Марії Примаченко для дітей — «Оця Марія звірів малювала». Книга увійшла до довгого списку книжкової премії «Еспресо. Вибір читачів 2020», до коротких списків «Топ БараБуки 2020» і Всеукраїнського рейтингу «Книжка року 2020».

У 2021 за підтримки UNDP, разом з видавництвом «Видавництво», було створено низку соціальних коміксів. В рамках цього проєкту Світлана Тараторіна створила сценарій мальопису «Звуки миру» про підлітків з прифронтових територій на Донбасі. Комікс увійшов до списку рекомендованого читання для підлітків від літературного порталу «Читомо» та до переліку найкращих українських книжок 2021 від Українського ПЕН.

Дарія Піскозуб

Українська письменниця, блоґерка та співзасновниця Youtube-каналу «Фантастичні talk(s)». Дарія Піскозуб – українська письменниця і блоґерка. Дарія навчалася в Національному університеті «Львівська політехніка». З 2018 року Піскозуб працювала проєктною менеджеркою різних IT-компаній.

У 2019 році її дебютний роман «Машина», який є першою частиною фентезійної тетралогії, став лавреатом жанрового конкурсу «Брама». Історії Дарії також можна почитати в міжавторських збірках «Хроніки незвіданих земель» та «Легендарій дивних міст». Дарія також є співзасновницею Youtube-каналу «Фантастичні talk(s)». У 2023 році в складі команди отримала нагороду «Найкраща публікація в Інтернеті» за цикл лекцій «Історія української фантастики» від Європейського конвенту наукової фантастики.

Ірина Грабовська
Ірина Грабовська – українська письменниця і блоґерка. Ірина народилася на Донеччині й закінчила Донецький національний університет ім. Василя Стуса. У 2017 році Ірина під псевдонімом Анастасія Воронова була співавторкою документальної хроніки «У вогняному кільці. Оборона Луганського аеропорту». Через кілька років вийшов її перший фантастично-стимпанковий роман «Леобруг», який увійшов до довгого списку премії «Книга року BBC — 2020» у номінації «Дитяча Книга року BBC». У 2022 вийшла перша частина її трилогії в жанрі меча і магії «Зірки й кістки». Оповідання Ірини також можна прочитати в різних міжавторських збірках. Вона також є співзасновницею проєкту «Фантастичні talk(s)».