Превью "Пані Валевська. Фатальна жінка Наполеона" - Фото №1

Пані Валевська. Фатальна жінка Наполеона

Безкоштовна доставка
460 грн

414 грн

для передплатників MEGOGO

Кількість сторінок
512
Видавництво
Обкладинка
Тверда
Рік видання
2024
Мова
Українська
Розмір
150x217x24 мм
Ілюстрації
Без ілюстрацій
Тип книжки
Паперова
ISBN
978-617-551-657-7
Штрихкод
9786175516577
Артикул
254919273358
460 грн

Про книжку

Василь Добрянський — відомий український прозаїк, автор понад двох десятків ретророманів і детективів, лауреат багатьох літературних конкурсів. Живе на Івано-Франківщині.

У романі «Пані Валевська. Фатальна жінка Наполеона» йдеться про коротке, однак сповнене пригод і переживань, життя графині Марисі Валевської, яку називали польською дружиною Наполеона. Надзвичайної вроди дівчина завжди приваблювала погляди чоловіків. Вісімнадцятирічною, завагітнівши від таємничого юнака, під тиском матері й брата вийшла заміж за старшого на п’ятдесят років графа. Шлюб був невдалий. А далі — несподіване зближення з французьким імператором, увінчаним славою володарем тогочасної Європи, жваве листування і бурхливий роман… Поляки покладали на Марію Валевську великі надії в розбудові своєї держави. Чи справді це було палке й резонансне, на заздрість тогочасній аристократії, кохання двох видатних людей? Чи міг бути в цієї казки щасливий кінець?..

У видавництві «Фоліо» вийшли друком твори Василя Добрянського: «Колектор», «Купання немовлят», «У вас на мене нічого нема», «Вибір капітана Котляревського» та «Убий мене, коли я упаду (Нотатки про палаючу Європу)».

Про автора

Василь Добрянський
Василь Добрянський — український письменник, журналіст та політичний діяч, член Національної спілки письменників України та Національної спілки журналістів України. Освіту Василь здобув у Львівському державному університеті ім. Івана Франка на факультеті журналістики, після чого почав працювати у численних газетах, у тому числі й в «Слові народу» та «Західному кур'єрі». Василь був засновником та головним редактором журналу «Перевал», який проіснував до 2018 року. З 2006 до 2010 року він також був депутатом Івано-Франківської обласної ради 5-го демократичного скликання. Творчий доробок Василя складається з десятків книг, серед яких жанрово переважають детективні романи: «Пастка на полоза», «Колектор», «Він тут», «Лілі», «Шість правил капітана Френча», «Пернач полковника Вухналя», «Школа зелених мавп» та багато інших. Деякі свої книжки він видає під псевдонімом Борис Крамер. З 1979 року Василь є членом Національної спілки журналістів України, а з 1993 — членом Національної спілки письменників України. Лавреат таких нагород, як обласна літературна премія імені Василя Стефаника, літературна премія імені Юрія Яновського, грамота Верховної Ради України, обласна журналістська премія імені Богдана Бойка та багатьох інших.