Превью "Химерна пригода з доктором Джекілом та містером Гайдом" - Фото №1

Химерна пригода з доктором Джекілом та містером Гайдом

Безкоштовна доставка
420 грн

378 грн

для передплатників MEGOGO

Кількість сторінок
320
Видавництво
Обкладинка
Тверда
Рік видання
2024
Мова
Українська
Розмір
135x205x26 мм
Ілюстрації
Без ілюстрацій
Тип книжки
Паперова
ISBN
978-966-03-8672-3
Штрихкод
9789660386723
Артикул
766748833180
420 грн

Про книжку

Роберт Луїс Стівенсон (1850, Единбург — 1894, Самоа) — відомий англійський письменник і поет, класик неоромантизму й автор пригодницьких романів і повістей — увійшов в історію світової літератури як тонкий стиліст і майстер психологічного портрета.

«Химерна пригода з доктором Джекілом та містером Гайдом» (1886) — готична повість Стівенсона, традиційне переосмислення теми двійництва в людині. Варто лише було добропорядному док­тору Джекілу піддатися своїм потаємним бажанням, виготовити і випробувати свій диво-еліксир, як тут же на світ божий вирвався містер Гайд — втілення зла і пороку, більш агресивна й аморальна частина натури доктора Джекіла.

«Клуб самогубців» та «Діамант Раджі» — цикли новел про пригоди принца Флорізеля, вінценосного авантюриста, людини вельми артистичної та ексцентричної, улюблена справа якої — розслідування заплутаних злочинів та інтриг.

Також до видання увійшли літературні есеї та вірші Р. Л. Стівенсона.

Про автора

Роберт Льюїс Стівенсон

Роберт Льюїс Стівенсон – шотландський прозаїк, есеїст, поет і мандрівник. Найбільш відомий за такими творами, як «Острів скарбів», «Дивна історія доктора Джекіла та містера Хайда», «Викрадена» та «Дитячий сад віршів». Стівенсон народився і здобув освіту в Единбурзі, більшу частину життя страждав від серйозних бронхіальних захворювань, але продовжував плідно писати і багато подорожувати, незважаючи на слабке здоров'я.

У молодості він обертався в лондонських літературних колах. У 1890 році він оселився на острові Самоа, де його творчість відійшла від романтики та пригодницької фантастики в бік похмурого реалізму. Він помер від інсульту у своєму будинку на острові в 1894 році у віці 44 років. За життя Стівенсон був знаменитістю, а після смерті його репутація в критиці коливалася, хоча сьогодні його твори користуються загальним визнанням. У 2018 році він був визнаний, одразу після Чарльза Діккенса, 26-м найбільш перекладеним автором у світі.