Превью "Химерна пригода з доктором Джекілом та містером Гайдом" - Фото №1

Химерна пригода з доктором Джекілом та містером Гайдом

420 грн

378 грн

для передплатників MEGOGO

Кількість сторінок
320
Видавництво
Обкладинка
Тверда
Рік видання
2024
Мова
Українська
Розмір
135x205x26 мм
Вага
300 г
Ілюстрації
Чорно-білі
Тип книжки
Паперова
Тип паперу
Офсетний
ISBN
978-966-03-8672-3
Штрихкод
9789660386723
Артикул
766748833180
420 грн

Про книжку

Роберт Луїс Стівенсон (1850, Единбург — 1894, Самоа) — відомий англійський письменник і поет, класик неоромантизму й автор пригодницьких романів і повістей — увійшов в історію світової літератури як тонкий стиліст і майстер психологічного портрета.

«Химерна пригода з доктором Джекілом та містером Гайдом» (1886) — готична повість Стівенсона, традиційне переосмислення теми двійництва в людині. Варто лише було добропорядному док­тору Джекілу піддатися своїм потаємним бажанням, виготовити і випробувати свій диво-еліксир, як тут же на світ божий вирвався містер Гайд — втілення зла і пороку, більш агресивна й аморальна частина натури доктора Джекіла.

«Клуб самогубців» та «Діамант Раджі» — цикли новел про пригоди принца Флорізеля, вінценосного авантюриста, людини вельми артистичної та ексцентричної, улюблена справа якої — розслідування заплутаних злочинів та інтриг.

Також до видання увійшли літературні есеї та вірші Р. Л. Стівенсона.

Про автора

Роберт Льюїс Стівенсон

Роберт Льюїс Стівенсон – шотландський прозаїк, есеїст, поет і мандрівник. Найбільш відомий за такими творами, як «Острів скарбів», «Дивна історія доктора Джекіла та містера Хайда», «Викрадена» та «Дитячий сад віршів». Стівенсон народився і здобув освіту в Единбурзі, більшу частину життя страждав від серйозних бронхіальних захворювань, але продовжував плідно писати і багато подорожувати, незважаючи на слабке здоров'я.

У молодості він обертався в лондонських літературних колах. У 1890 році він оселився на острові Самоа, де його творчість відійшла від романтики та пригодницької фантастики в бік похмурого реалізму. Він помер від інсульту у своєму будинку на острові в 1894 році у віці 44 років. За життя Стівенсон був знаменитістю, а після смерті його репутація в критиці коливалася, хоча сьогодні його твори користуються загальним визнанням. У 2018 році він був визнаний, одразу після Чарльза Діккенса, 26-м найбільш перекладеним автором у світі.