Превью "Чарлі і шоколадна фабрика" - Фото №1

Чарлі і шоколадна фабрика

Безкоштовна доставка
340 грн
Кількість сторінок
240
Видавництво
Обкладинка
Тверда
Рік видання
2005
Мова
Українська
Розмір
130x200 мм
Вага
310 г
Перекладач
Віктор Морозов
Ілюстратор
Квентін Блейк
Ілюстрації
Чорно-білі
Тип книжки
Паперова
Тип паперу
Офсетний
ISBN
978-966-7047-47-4
Штрихкод
9789667047474
Артикул
378465367469
340 грн

Про книжку

Чарлі і шоколадна фабрика» — найпопулярніша книга Роальда Дала, одного з літературних батьків Джоан Ролінґ — авторки «Гаррі Поттера»...
Жив собі бідний хлопчик, якому раз на рік — на його день народження — дарували єдиний дарунок — маленький шоколадний батончик. Але хлопчик мав добре серце, і тому з ним трапляється неймовірна пригода, яка не залишить байдужими ні дітей, ні дорослих.
Можливо, це найзворушливіша повість нашого часу. «А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА» стверджує, що «Чарлі й шоколадна фабрика» — одна з тих справжніх і захоплюючих книжок, які необхідно прочитати кожній дитині.

Про автора

Роальд Дал

Роальд Дал

9 книжок

Роальд Дал (1916 – 1990) – валлійський письменник, автор романів, повістей, новел й оповідань для дорослих та дітей. Дитинство письменника пройшло в Лланаффі, однак після смерті його батька родина переїхала до Англії. Роальд навчався у декількох школах та пансіоні для хлопчиків, але, закінчивши там навчання, вирішив не вступати в університет та пішов працювати. Під час Другої світової війни Дал став льотчиком.

Писати він почав у 1942 році й першим його опублікованим твором стала напів автобіографічна повість про аварію, яку він пережив. У 1943 році він опублікував свою першу дитячу повість «Ґремліни». Після війни Роальд повністю присвятив себе творчості. Особливе визнання отримали його дитячі історії: «Матильда», «Чарлі і шоколадна фабрика», «Джеймс і гігантський персик», «Відьми». Дал також писав новели для дорослих у жанрах нуар та жахи, переважна кількість яких була опублікована в тогочасних популярних журналів. Дал є лауреатом численних літературних премій, а за сюжетами його книжок знято чимало культових екранізацій.