Роман із містером Бріджертоном
351 грн
для передплатників MEGOGO
Про книжку
Лондонський вищий світ поринає в пристрасті нового сезону! Власне, нічого бурхливого не відбувається, а публіка одностайно твердить, який нудний видався рік... Певною інтригою є те, чи не втратить парубоцький статус тридцятитрирічний Колін Бріджертон, адже він якраз повернувся додому з мандрівки Грецією. Очевидних кандидаток у дружини, якщо вірити леді Віслдаун, на обрії нема. До того ж ніщо не заважає Колінові вмить зірватися та втекти назустріч пригодам — подалі від надокучливих материних натяків про шлюб і зашкарублої світської атмосфери. Звісно, цього б не хотілося Пенелопі Фезерінґтон, адже вона давно поглинута почуттями до Коліна, які переросли в дещо більше за дружбу. А втім, Пенелопа відвідує сезон не перший і далеко не другий рік підряд, ба вже перебуває на порозі перспективи довічно самотнього життя... І поки вся її вузькоглядна родина силкується перетворити наймолодшу з-поміж Фезерінґтонів, Фелісіті, на об’єкт зацікавлення для видного нареченого Коліна Бріджертона, обличчям до Пенелопи повертається невгамовна леді Денбері. Вона оголошує полювання на легендарну леді Віслдаун!
Категорії
Про автора
Джулія Куїнн
4 книжки
Джулія Куїнн – справжнє ім'я Джулія Поттінгер – американська письменниця, авторка бестселерів в жанрі історичного роману. Її романи перекладені 41 мовою і 19 разів потрапляли до списку бестселерів The New York Times. Джулію було включено до Зали слави американських письменників-романтиків. Її серія романів «Бріджертон» була адаптована для Netflix компанією Shondaland під назвою «Бріджертон».
Куїнн вважає себе феміністкою і наділяє своїх героїнь феміністичними якостями, які не обов'язково відповідають найпоширенішим поглядам часів, у яких відбуваються події її романів. Більшість її книг присвячені її чоловікові, Полу Поттінгеру, часто з посиланнями на кумедні альтернативні назви творів. У 2007 році Куїнн отримала премію RITA (Американська асоціація письменників романтичного жанру) за книгу «Дорогою до весілля», а у 2008 році — за «Таємні щоденники міс Міранди Чівер». У 2003 році їй випала рідкісна честь бути представленою в журналі Time, чого досягають небагато письменників, які пишуть любовні романи. Кожен з її останніх її романів потрапляв до списку бестселерів New York Times.