Я перетворююсь... Щоденник окупації. Вибрані вірші
Про книжку
Щоденник Володимира Вакуленка-К. — болючі й правдиві записи, які вів письменник від початку повномасштабного вторгнення і під час окупації Ізюма та його рідного села Капитолівки на Харківщині. Аж до викрадення рашистами, неминучість якого усвідомлював, як і те, що в нього мало шансів вижити — бо українець, бо волонтер і активіст, бо має гідність. За день до викрадення Володимир приховав щоденник під вишнею на своєму подвір’ї, заповівши батькові: «Коли наші прийдуть — віддаси». Як воно – жити в окупації? Якими стають люди? Що відкривається перед очима та в серці? А сьогодні, у День поезії, в небі привітав мене невеликий журавлиний ключ, і крізь їхнє «курли» ніби чулося: «Усе буде Україна! Я вірю в перемогу!» Володимир Вакуленко-К.
До книжки увійшли тексти щоденника окупації, вибрана поезія Володимира Вакуленка-К. для дітей і дорослих, а також історії від друзів, колег та очевидців, що занурять у хроніку перших місяців повномасштабної війни Росії проти України.
Категорії
Про автора
Володимир Вакуленко
3 книжки
Володимир Володимирович Вакуленко (відомий як Володимир Вакуленко-К.) народився 1 липня 1972 року на Харківщині — український літературний діяч, контрлітератор, письменник, поет, перекладач. Лауреат міжнародної літературної премії імені Олеся Ульяненка, Лауреат Всеукраїнського конкурсу імені Леся Мартовича, Лауреат міжнародного конкурсу "Коронація слова" (Спеціальна відзнака в номінації "Пісенна лірика").
Нагороджений відзнакою "Срібний тризуб" до 20-ліття Незалежності України за літературні досягнення (2011). Автор книг: «Монограмота» (2008), «Ви…не» (2011), "Сонечкова сім'я" (2011), "Ми, Провінція!" (2012), «Татусева Книга» (2014) - (Видавництво Старого Лева). Автор має численні публікації в журналах, антологіях, альманахах як в дорослих виданнях, так і в дитячих. Упорядник і співупорядник кількох друкованих проєктів, організатор та учасник численних літературних акцій та фестивалів. Загинув автор від російських окупантів.