Превью "Левендшельди. Перстень Левендшельдів. Шарлотта Левендшельд. Анна Сверд" - Фото №1

Левендшельди. Перстень Левендшельдів. Шарлотта Левендшельд. Анна Сверд

Безкоштовна доставка
550 грн

495 грн

для передплатників MEGOGO

Кількість сторінок
576
Видавництво
Обкладинка
Тверда
Рік видання
2024
Мова
Українська
Розмір
150x220x15 мм
Вага
600 г
Перекладач
Олег Король
Ілюстрації
Без ілюстрацій
Тип книжки
Паперова
Тип паперу
Офсетний
ISBN
978-617-629-855-7
Штрихкод
9786176298557
Артикул
597138659707
550 грн

Про книжку

До уваги українського читача запропоновано трилогію шведської письменниці, лауреатки Нобелівської премії Сельми Лаґерлеф (1858–1940) – «Перстень Левеншельдів», «Шарлотта Левеншельд» і «Анна Сверд».
Стрижень усього цього панорамного твору – це дивовижна й загадкова історія персня, що належав генералові Левеншельду. З цією коштовністю химерно пов’язані долі членів шляхетського роду Левеншельдів і тих, хто нею тимчасово володів. Крізь усі частини трилогії червоною ниткою проходить думка про неминучу кару за скоєне зло, перемогу добра над злом і торжество любові.
Трилогія охоплює період від першої половини XVIII століття до початку шістдесятих років XIX століття. Оповідь відзначається крутими поворотами сюжету й достовірністю в описі реалій тодішньої Швеції.

Про автора

Сельма Лаґерльоф

Сельма Лаґерльоф (1858-1940) – шведська письменниця. У 1909 році вона стала першою жінкою, яка отримала Нобелівську премію з літератури «за високий ідеалізм, яскраву уяву і духовне сприйняття, що характеризують її твори». Пізніше вона також стала першою жінкою-членом Шведської академії. Лаґерлеф використовувала багато класичних шведських казок як натхнення для своїх магічних реалістичних творів. Оскільки з раннього дитинства вона мала проблеми з ногами (народилася з дефектом стегна), вона також проводила багато часу за читанням книг, зокрема Біблії.

У молодості десять років працювала вчителькою в південних районах Швеції. Заміж ніколи не виходила і майже напевно була лесбійкою (вона ніколи офіційно не заявляла про це, але більшість пізніших дослідників вважають, що це саме так). Протягом багатьох років її постійною супутницею була колега-письменниця Софі Елкан, з якою вона подорожувала Італією та Близьким Сходом. Лагерлеф займалася як жіночими питаннями, так і політикою. Серед іншого, вона допомогла єврейській письменниці Неллі Сакс приїхати до Швеції і пожертвувала свою Нобелівську медаль на війну Фінляндії проти Радянського Союзу.