Превью "Жага до життя: збірка оповідань" - Фото №1

Жага до життя: збірка оповідань

Безкоштовна доставка
110 грн
Кількість сторінок
80
Видавництво
Обкладинка
Тверда
Рік видання
2024
Мова
Українська
Розмір
133x205x10 мм
Вага
168 г
Ілюстрації
Без ілюстрацій
Тип книжки
Паперова
Тип паперу
Офсетний
ISBN
978-617-548-282-7
Штрихкод
9786175482827
Артикул
354309792083
110 грн

Про книжку

В оповіданнях Джека Лондона йдеться про цікаві мандрівки, ризиковані пригоди й суворі випробування, які автор пережив замолоду на засніжених просторах американської Півночі. З низки власних вражень автора та історій, які повідали старожили цього краю, на сторінках книги Джек Лондон створює особливий, неповторний у своїй мовчазній і аскетичній красі світ — світ, де нестерпний холод лише розпалює людські пристрасті, де легко наживають статків і однієї миті розбивають останні надії, де гартують характери, непоправно ламають долі; світ, де людина і природа знову і знову випробовують одне одного на міцність і де наперекір крижаному диханню смерті люди і звірі невпинно рухаються вперед, позаяк їх вабить незнищенна жага до життя...

Про автора

Джек Лондон

Джек Лондон

21 книжка

Американський прозаїк і новеліст, автор таких всесвітньо відомих класичних творів, як Поклик пращурів» та «Біле ікло». Джек Лондон – американський прозаїк і новеліст, чиї найвідоміші твори – серед яких «Поклик пращурів» (1903) та «Біле ікло» (1906) – описують елементарну боротьбу за виживання. У 20-му столітті він був одним з найбільш перекладених американських авторів.

Покинутий батьком, мандрівним астрологом, він виріс з матір'ю-спіритуалісткою та вітчимом, чиє прізвище, Лондон, і взяв. У віці 14 років кинув школу, досліджував затоку Сан-Франциско на своєму шлюпі, поперемінно крадучи устриці або працюючи в урядовому рибному патрулі. Побував у Японії як моряк і побачив більшу частину Сполучених Штатів як бродяга, який їздив на товарних поїздах, а також як член промислової армії Чарльза Т. Келлі (однієї з багатьох протестних армій безробітних).

Лондон пережив депресію, був ув'язнений за бродяжництво, а в 1894 році став войовничим соціалістом. Здобував освіту в публічних бібліотеках на працях Чарльза Дарвіна, Карла Маркса та Фрідріха Ніцше, зазвичай у популяризованій формі. У 19 років він втиснув чотирирічний курс середньої школи в один рік і вступив до Каліфорнійського університету в Берклі, але через рік кинув навчання, щоб розбагатіти під час золотої лихоманки на Клондайку.

Повернувшись наступного року, все ще бідний і неспроможний знайти роботу, він вирішив заробляти на життя як письменник. Вивчав журнали, а потім встановив собі щоденний графік написання сонетів, балад, жартів, анекдотів, пригодницьких історій чи оповідань жахів, неухильно збільшуючи свою продуктивність. Вже через два роки історії його пригод на Алясці почали завойовувати визнання завдяки своїй свіжій тематиці та мужній силі. До кінця свого життя Лондон постійно писав і публікувався, створивши за 17 років близько 50 художніх і науково-популярних книг. Хоча він став найбільш високооплачуваним письменником у Сполучених Штатах на той час, його заробітки ніколи не відповідали його витратам, і він ніколи не звільнився від нагальної потреби писати заради грошей.