Превью "Золоторогий олень" - Фото №1

Золоторогий олень

Безкоштовна доставка
300 грн
Кількість сторінок
32
Видавництво
Обкладинка
Тверда
Рік видання
2018
Мова
Українська
Розмір
225x260 мм
Вага
455 г
Ілюстратор
Ольга Кваша
Ілюстрації
Кольорові
Тип книжки
Паперова
Тип паперу
Офсетний
ISBN
978-617-585-133-3
Штрихкод
9786175851333
Артикул
248620348855
300 грн

Про книжку

Читаючи цю пречудову казку Дмитра Павличка про вірну дружбу хлопчика і оленя, я й досі відчуваю особ­ли­вий трепет, а надто коли йдеться про цю нову – розширену і ґрун­товну – редакцію твору, яку автор зробив спеціально для нашого видання. У дитинстві це була моя улюблена книжка. Сподіваюся, що вона полюбиться й вам, адже, на мою думку, «Золоторогий Олень» — найкраща сучасна казкова поема для дітей. Поетична казка настільки вразила талановиту львівську художницю Олю Квашу, що вона на кілька місяців утекла в Карпатські гори, щоб бродити стежками Золоторогого Оленя, надихаючись на створення цих непересічних ілюстрацій, намальованих у двох різних техніках, одна з яких філігранно імітує традиційні гуцульські кахлі. Іван Малкович

Про автора

Дмитро Павличко

Дмитро Павличко (1929 – 2023) – український поет, перекладач, літературний критик, публіцист, шістдесятник та громадсько-політичний діяч. Герой України. Кавалер ордена князя Ярослава Мудрого IV, V ступеня, ордена «За заслуги» III ступеня, ордена Свободи, лауреат Національної премії Шевченка. Народився в селі Стопчатів, нині Косівський район, Івано-Франківська область. Початкову освіту здобув у школі в Яблунові, продовжив навчання в Коломийській гімназії, потім – у Яблунівській середній школі.

З 1945 по 1946 рік Дмитро був ув’язнений за справою щодо звинувачення в належності до УПА. Павличко став українським повстанцем у 16 років. У 1953 році Дмитро закінчив філологічний факультет Львівського університету. Завідував відділом поезії журналу «Жовтень», а впродовж 1971 – 1978 року редагував журнал «Всесвіт». Перша збірка його поезій «Любов і ненависть» вийшла в 1953 році. Згодом також вийшли такі його збірки, як «Моя земля», «Чорна нитка», «Правда кличе», «Гранослов», «Сонети подільської осені», «Таємниця твого обличчя» та багато інших.

Дмитро був одним із організаторів Народного руху України, Демократичної партії України, перший голова Товариства української мови ім. Шевченка. Був народним депутатом України та одним з авторів Декларації про державний суверенітет України. На IV Всесвітньому форумі українців 2006 року його було обрано Головою Української всесвітньої координаційної ради.