Превью "У таборах високих технологій. Як живуть меншини у Китаї?" - Фото №1

У таборах високих технологій. Як живуть меншини у Китаї?

In the Camps: China’s High Tech Penal Colony

Безкоштовна доставка
279 грн
Кількість сторінок
160
Видавництво
Обкладинка
М'яка
Рік видання
2022
Мова
Українська
Розмір
145x215 мм
Перекладач
Антоніна Ящук
Ілюстрації
Без ілюстрацій
Тип книжки
Паперова
Тип паперу
Офсетний
ISBN
978-617-8053-87-1
Штрихкод
9786178053871
Артикул
320948630648
279 грн

Про книжку

Купуй аудіоверсію книжки «У таборах високих технологій. Як живуть меншини у Китаї?» на MEGOGO

Понад півтора мільйона уйгурів та інших нацменшин зникли в таборах для інтернованих та пов’язаних із ними заводах через нові форми державного насильства та колонізації, які вже роками розгортаються у величезному північно-західному регіоні Китаю. Даррен Байлер розкриває, як величезна мережа технологій, наданих приватними компаніями ― спостереження за обличчям, розпізнавання голосу та інших даних із смартфонів ― з 2017 року дозволили державі та корпораціям занести понад мільйон уйгурів до чорного списку через їх релігійні та культурні обряди.

Автор доводить, що саме зручність смартфонів прирекла китайські нацменшини на катастрофу, і показує, що ця технологія використовується у всьому світі, продається технологічними компаніями від Пекіна до Сіетла, створюючи нові форми несвободи.

«У таборах високих технологій» ― приголомшлива історія про те, як Китай використовував мережу спостереження у смартфонах, щоб затримати понад мільйон людей і створити систему контролю невідому раніше в історії людства.

Про автора

Даррен Байлер
Антрополог, експерт з уйгурського суспільства та китайських систем спостереження, доцент кафедри міжнародних досліджень Університету Саймона Фрейзера. Даррен Байлер — антрополог, експерт з уйгурського суспільства та китайських систем спостереження, доцент кафедри міжнародних досліджень Університету Саймона Фрейзера у Ванкувері, Британська Колумбія. Автор книг «У таборах високих технологій. Як живуть меншини у Китаї?», «Терористичний капіталізм: позбавлення уйгурської власності та маскулінність у китайському місті» та низки досліджень. Його навчання та дослідження розглядають позбавлення громадянства населення через форми сучасного капіталізму та колоніалізму в Китаї, Центральній Азії та Південно-Східній Азії. Даррен Байлер часто зазнавав нападок з боку китайських державних ЗМІ, які звинувачували його в тому, що він є агентом уряду США, хоч він це заперечував. The Global Times, газета Комуністичної партії Китаю, звинуватила Байлера в тому, що він є «антикитайським діячем», який робить «сфабриковані» звинувачення щодо «геноциду та злочинів проти людства» в Сіньцзяні.