Акція

Превью "У таборах високих технологій. Як живуть меншини у Китаї?" - Фото №1

У таборах високих технологій. Як живуть меншини у Китаї?

In the Camps: China’s High Tech Penal Colony

210 грн
299 грн-30%
Кількість сторінок
160
Видавництво
Обкладинка
М'яка
Рік видання
2022
Мова
Українська
Розмір
145x215x13 мм
Вага
201 г
Перекладач
Антоніна Ящук
Ілюстрації
Без ілюстрацій
Тип книжки
Паперова
Тип паперу
Офсетний
ISBN
978-617-8053-87-1
Штрихкод
9786178053871
Артикул
320948630648
210 грн
299-30%

Про книжку

Понад півтора мільйона уйгурів та інших нацменшин зникли в таборах для інтернованих та пов’язаних із ними заводах через нові форми державного насильства та колонізації, які вже роками розгортаються у величезному північно-західному регіоні Китаю. Даррен Байлер розкриває, як величезна мережа технологій, наданих приватними компаніями ― спостереження за обличчям, розпізнавання голосу та інших даних із смартфонів ― з 2017 року дозволили державі та корпораціям занести понад мільйон уйгурів до чорного списку через їх релігійні та культурні обряди.

Автор доводить, що саме зручність смартфонів прирекла китайські нацменшини на катастрофу, і показує, що ця технологія використовується у всьому світі, продається технологічними компаніями від Пекіна до Сіетла, створюючи нові форми несвободи.

«У таборах високих технологій» ― приголомшлива історія про те, як Китай використовував мережу спостереження у смартфонах, щоб затримати понад мільйон людей і створити систему контролю невідому раніше в історії людства.

Про автора

Даррен Байлер
Антрополог, експерт з уйгурського суспільства та китайських систем спостереження, доцент кафедри міжнародних досліджень Університету Саймона Фрейзера. Даррен Байлер — антрополог, експерт з уйгурського суспільства та китайських систем спостереження, доцент кафедри міжнародних досліджень Університету Саймона Фрейзера у Ванкувері, Британська Колумбія. Автор книг «У таборах високих технологій. Як живуть меншини у Китаї?», «Терористичний капіталізм: позбавлення уйгурської власності та маскулінність у китайському місті» та низки досліджень. Його навчання та дослідження розглядають позбавлення громадянства населення через форми сучасного капіталізму та колоніалізму в Китаї, Центральній Азії та Південно-Східній Азії. Даррен Байлер часто зазнавав нападок з боку китайських державних ЗМІ, які звинувачували його в тому, що він є агентом уряду США, хоч він це заперечував. The Global Times, газета Комуністичної партії Китаю, звинуватила Байлера в тому, що він є «антикитайським діячем», який робить «сфабриковані» звинувачення щодо «геноциду та злочинів проти людства» в Сіньцзяні.