Новинка

Превью "Посмертні записки Піквікського клубу" - Фото №1

Посмертні записки Піквікського клубу

The Posthumous Papers of the Pickwick Club

Безкоштовна доставка
690 грн
Кількість сторінок
808
Видавництво
Обкладинка
Тверда
Рік видання
2024
Мова
Українська
Розмір
164x235x62 мм
Вага
820 г
Перекладач
Володимир Панченко
Ілюстратор
Джозеф Клейтон Кларк, Роберт Сеймур, Геблот Найт Браун
Ілюстрації
Чорно-білі
Тип книжки
Паперова
Тип паперу
Офсетний
ISBN
978-617-585-298-9
Штрихкод
9786175852989
Артикул
918674137072
690 грн

Про книжку

1836 року лондонське видавництво «Чепмен і Голл» на­дру­кувало перші випуски «Посмертних записок Піквік­ського клубу», молодий автор яких сховався під псевдонімом «Боз». Тоді, мабуть, ще ніхто не думав, що цьому творові судилося стати визнаним шедевром світового гумору й сатири, що головні його персонажі — симпатичний дивак Семюел Піквік, його дотепний слуга Сем Веллер та їхні численні приятелі й знайомі — стануть улюбленими літературними героями англійських читачів, а публікація твору відкриє шлях до світової слави видатному англійському письменнику Чарльзу Дікенсу, чиєму таланту, зокрема, віддавали належну шану Тарас Шевченко та Іван Франко.

Про автора

Чарльз Діккенс

Чарльз Дікенс – англійський письменник, якого вважають найвидатнішим письменником вікторіанської епохи. Він написав такі відомі твори, як «Різдвяна пісня», «Девід Копперфілд», «Холодний дім», «Повість про два міста», «Великі надії» та «Наш спільний друг». За життя Дікенс користувався більшою популярністю, ніж будь-який попередній автор. Багато чого в його творах було близьким і бідним, і багатим, і самій королеві, а технологічний розвиток та якість його творів дозволили славі про автора дуже швидко поширитися по всьому світу.

Протягом його довгої кар'єри спостерігалися коливання у сприйнятті та продажах окремих романів, але жоден з них не був нікчемним чи проігнорованим. Зараз письменником захоплюються за ті аспекти та етапи його творчості, яким його сучасники надавали меншої ваги, проте його популярність ніколи не зменшувалася. Найбільш гумористичний з англійських авторів, але він не був простим розважальником. Те, як він сприймав суспільство та його недоліки, як співчутливо ставився до знедолених, збагатили романи письменника і зробили його однією з найбільших постатей у літературі 19-го століття та своєї епохи.