Превью "Як ми вчимося. Чому мозок навчається краще, ніж машина… Поки що" - Фото №1

Як ми вчимося. Чому мозок навчається краще, ніж машина… Поки що

How We Learn: Why Brains Learn Better Than Any Machine . . . for Now

Безкоштовна доставка
319 грн
Кількість сторінок
288
Видавництво
Обкладинка
М'яка
Рік видання
2021
Мова
Українська
Розмір
145x215 мм
Перекладач
Юлія Костюк
Ілюстрації
Чорно-білі
Тип книжки
Паперова
Тип паперу
Офсетний
ISBN
978-617-7965-30-4
Штрихкод
9786177965304
Артикул
555431919701
319 грн

Про книжку

Як узагалі людина вміє читати, лічити, розпізнавати предмети; які зони мозку включаються в роботу, коли ми вчимося; чи зможе штучний інтелект колись і справді досягти нашого рівня розвитку — усі ці питання постійно звучать в наукових дослідженнях,
ЗМІ та в буденних розмовах. Ця книжка охоплює надзвичайно широкий спектр інформації про особливості нашого розуму — від того, як у дітей зароджується базова свідомість, до експериментів з переведення алгоритмів роботи мозку в програмний код. Читач дізнається, як він взагалі навчився сприймати цей світ та що насправді відбувається всередині черепної коробки. А також — чому так довго навчити машину елементарних дій, які може виконувати навіть немовля.

Про автора

Станіслас Деан
Станіслас Деан — французький нейробіолог, має докторський ступінь з когнітивної психології та філософії. Викладає в Колеж де Франс, де керує кафедрою експериментальної когнітивної психології. Його праці присвячені дослідженню процесів обробки числових і текстових даних в мозку людини з використанням нейровізуалізації. Деан є добре відомим завдяки своїй роботі з цифрового пізнання — дисципліни, яку він популяризував після публікації своєї книги «Сенс числа» («The Number Sense»); згодом вона стала найкращою науково-популярною книжкою року, написаною французькою мовою. У своїх книгах та наукових працях Станіслас Деан зосереджується на таких специфічних когнітивних функціях людини, як мова, обчислення та міркування. Деан використовував візуалізацію мозку для дослідження його роботи в одно- та двомовних людей, а також у співпраці з Лораном Коеном — нейронну основу читання. Деан є автором численних наукових статей на тему свідомості. Крім того, він розробив обчислювальні моделі свідомості, засновані на Глобальній теорії робочого простору Бернарда Баарса. У 2014 році разом з Джакомо Ріцзолатті та Тревором Роббінсом був ушанований Премією за вивчення мозку. Також Деан є лауреатом премії Американської психологічної асоціації за значний науковий вклад в психологію. Станіслас є членом Французької академії наук, Папської академії наук, іноземним членом Національної академії наук США та Американського філософського товариства.